فیلم Silver and Black ساخته نمی شود

فیلم Silver and Black ساخته نمی شود

امیر پورمحمد ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ نظرات

کمپانی سونی پیکچرز (Sony Pictures) از لغو ساخت فیلم نقره ای و سیاه (Silver and Black) سخن می گوید. با گیمر همراه باشید.

 

با توجه به اخبار منتشر شده از سایت ورایتی (Variety)، کمپانی سونی پیکچرز در آخرین تغییر استراتژیکی خود اعلام کرد تمایل بیشتری دارد تا بر روی شخصیت های مستقل منور بیشتری دهد تا این که فیلم های اشتراکی از شخصیت های دنیای کامیک داشته باشد. از همین رو در اولین اقدام خود فیلم کامیک بوکی نقره ای و سیاه را که از دنیای کامیک های مرد عنکبوتی (Spider-Man) به وجود آمده است را لغو و به صورت اصلی اعلام کرد در حال آماده سازی دست اندر کاران و تیم سازندگان برای ساخت دو فیلم مجزا برای شخصیت های گربه سیاه (Black Cat) و سمور نقره ای (Silver Sable) است.

سنفرد پینچ (Sanford Panitc) یکی از مدیران بخش فیلم سازی کمپانی سونی در این مورد این گونه گفت:

«به نظر من شخصیت گربه سیاه به اندازه ای محبوب و دارای اصالت است که به تنهایی می تواند یک فیلم اختصاصی برای خود داشته باشد.»

خانم جینا پرنس بیثوود (Gina Prince-Bythewood) که وظیفه نویسندگی فیلم نامه فیلم نقره ای و سیاه را بر عهده داشت از این کار کنار گذاشته شد اما خوشبختانه با توجه به اخبار منتشر شده دقیقاً پس از لغو پروژه ساخت فیلم نقره ای و سیاه خانم پرنس بیثوود برای نویسندگی دو فیلم اختصاصی گربه سیاه و سمور نقره ای استخدام شده است.

با توجه به کامیک بوک ها گربه سیاه یک ضد قهرمان با ماهیت شخصیتی خاکستری است. به این معنی که گاهی کرهای خوب انجام می دهد و گاهی نیز در صف ضد قهرمان ها و علیه شخصیت مرد عنکبوتی قرار می گیرد. البته رابطه میان پیتر پارکر و فلیشا هاردی (نام های واقعی مرد عنکبوتی و گربه سیاه) فرا تر و پیچیده تر از یک قهرمان و ضد قهرمان است. از سویی دیر سمور نقره ای یک جایزه بگیر ماهر است که فرماندهی یک تیم ضد خلافکاری را بر عهده دارد.

 

 


بیشتر بخوانید:

شخصیت‌های منفی فیلم Silver & Black

سریال های کامیک بیشتری از شبکه Netflix پخش خواهد شد

تجزیه و تحلیل کامیک Black Panther

Comic-Con 2018: تریلر فیلم Shazam منتشر شد

منبع:

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات