Comic-Con 2018: شرکت کنندگان خواستار بازگشت James Gunn هستند

Comic-Con 2018: شرکت کنندگان خواستار بازگشت James Gunn هستند

امیر پورمحمد ۰۲ مرداد ۱۳۹۷ نظرات

جمع آوری بیش از ۱۰۰۰۰۰ امضا در نمایشگاه کامیک کان (Comic Con) امسال برای استخدام دوباره جیمز گون (James Gunn) توسط دیزنی (Disney). با گیمر همراه باشید.

 

حدوداً یک هفته پیش بود که دنیای سینمایی مارول از یک حادثه بزرگ رنج برد، آقای جیمز گون که برای کارگردانی فیلم محافظین کهکشان قسمت سوم (Guardians of the Galaxy Vol. 3) توسط کمپانی مارول (Marvel) انتخاب شده بود به خاطر علتی نا مشخص از پروژه کنار گذاشته شد. در حقیقت وی به صورت رسمی از کارگردانی این فیلم اخراج شد.

تصمیم اخراج آقای گون که توسط افراد رده بالای کمپانی مارول گرفته شده بود در ابتدای اعلام شدنش به عنوان جوکی توسط طرفداران تلقی شد. حال با گذشت یک هفته به نظر می رسد قضیه جدید تر از آن چیزی است که در ابتدا به نظر می رسید.

فیلم,سینما,نمایشگاه کمیک کان,کامیک کان 2018,کامیک کان سن دیاگو 2018,اخبار نمایشگاه کامیک کان 2018,فیلم های کامیک کان 2018,محافظین کهکشان قسمت سوم,تاریخ اکران محافظین کهکشان 3,اخراج جیمز گون از دیزنی, محافظان کهکشان 3,بازیگران فیلم محافظان کهکشان, Comic Con 2018, Comic Con International San Diego, Guardians of the Galaxy Vol. 3

با برگزاری نمایشگاه کامیک کان که مهد فیلم های کامیک در جهان است فرصتی مناسب برای طرفداران به وجود آمده است تا به کمک فیلم مورد علاقه و محبوب خود بیایند.

آقای دیو باتیستا (Dave Bautista) که به نوعی اولین پیش قدم ایجاد کمپین بازگردانی آقای گون است در حاشیه نمایشگاه کامیک کان با برگزاری همایش هایی با عنوان جیمز گون را دوباره استخدام کنید در این چند روزه موفق به جمع آوری ۹۵۰۰۰ امضا شده است.

اما با توجه به سابقه کاری مدیران شرکت دیزنی کمی بعید به نظر می رسد که این شرکت دست به استخدام دوباره آقای گون بزند هر چند اگر حمایت توسط مردم به همین سرعتی که در چند روز گذشته انجام شده است ادامه یابد چاره ای دیگر برای کمپانی دیزنی باقی نخواهد ماند.

 

 


بیشتر بخوانید:

تاریخ اکران قسمت سوم Guardians of Galaxy اعلام شد

Comic-Con 2018: تریلر فیلم Shazam منتشر شد

Comic-Con 2018: ادامه سریال Buffy the Vampire Slayer ساخته می شود

قرارداد Disney و Fox نهایی شد

 

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات