Comic-Con 2018: تریلر فیلم Shazam منتشر شد

Comic-Con 2018: تریلر فیلم Shazam منتشر شد

امیر پورمحمد ۳۱ تیر ۱۳۹۷ نظرات

نگاهی به وقایع اتفاق افتاده در پنل خبری مشترک دی سی (DC) و برادران وارنر(Warner Bros). با گیمر همراه باشید.

 

ساعاتی قبل طی پنل خبری مشترکی که توسط کمپانی برادران وارنر و شرکت کامیک بوکی دی سی در نمایشگاه کامیک کان (Comic Con) امسال صورت گرفت، بالاخره اولین تریلر فیلم شزم (Shazam) که چندین ماه است حول آن شایعات بسیاری در حال چرخش است منتشر شد.

علی رقم شکست های سینمایی که کمپانی برادران وارنر از اقتباس های خود از دنیای کامیک شرکت دی سی در چند ساله اخیر داشت مانند فیلم سوپر من علیه بتمن (Batman v Superman) و لیگ عدالت (Justice League) چندین فیلم موفق نیز در این لیست همانند زن شگفت انگیز (Wonder Woman) نیز مشاهده می شوند. در واقع باید کمی منصف بود و این نکته را مورد توجه قرار داد که کمپانی دی سی در حال گسترش ژانر های خود در حوضه سینماست.

 

تم جدی دو فیلم مرد فولادین (Man of Steel) و بتمن علیه سوپر من باعث گردید تا این دو فیلم علی رقم سرمایه گزاری های بسیار بالای کمپانی برادران وارنر، مورد توجه طرفداران قرار نگیرد. از سویی نیز رقیب اصلی کمپانی دی سی یعنی ابر شرکت مارول (Marvel) با استادی تمام و دست گذاشتن بر روی تمام تم های سینمایی در حال پیشرفتی سر سام آور در این صنعت است. بیاید رو راست باشیم یکی از بزرگ ترین جنبه های مثبت سری فیلم های دنیای سینمایی مارول شوخ طب بودن شخصیت های کامیک آن است. مسخره بازی های مرد مورچه ای (Ant Man) یا اخلاق عجیب و غریب تونی استارک همیشه ما را به وجد آورده است.

 

حال زمان آن رسیده است که کمپانی دی سی نیز پای در همین راه بگذارد و فیلم شزم در واقع یکی از اولین فیلم های کامیک طنز شرکت دی سی در این مسیر است.داستان فیلم حول محور کودکی بی سرپرست است که نیرو های فرا طبیعی یافته است. حال او در بدنی بزرگ سال با توانایی های فرا انسانی به دام افتاده است.

این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۹ آوریل ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

 

کارگردان: David F. Sandberg

تهیه کننده: Peter Safran

نویسنده: Henry Gayden

ستارگان: Zachary Levi, Asher Angel, Mark Strong

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

 

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات