Comic-Con 2018: تاریخ اکران فیلم اختصاصی جوکر مشخص شد

Comic-Con 2018: تاریخ اکران فیلم اختصاصی جوکر مشخص شد

امیر پورمحمد ۳۱ تیر ۱۳۹۷ نظرات

نگاهی کوتاه به اطلاعات منتشر شده در مورد فیلم اختصاصی جوکر (Joker) توسط کمپانی برادران وارنر (Warner Bros). با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی برادران وارنر در آخرین آپدیت خبری خود در نمایشگاه کامیک کان (Comic Con) امسال به صورت رسمی اعلام کرد فیلم اختصاصی جوکر از دنیای سینمایی دی سی (DC) با نام کامل جوکر و بدون هیچ پیش وند یا پس وندی در تاریخ ۴ اکتبر سال ۲۰۱۹ بر روی پرده سینما ها خواهد رفت. البته نیاز به ذکر است که این تاریخ منحصر به آمریکای شمالی بوده و با چند روز تأخیر این فیلم در سایر بازار های جهانی شروع به اکران خواهد کرد.

فیلم,سینما,فیلم جدید,فیلم اختصاصی جوکر,جدید ترین فیلم جوکر,زمان اکران فیلم اختصاصی جوکر,فیلم اختصاصی جوکر ساخته می شود,کامیک کان 2018,کامیک کان سن دیاگو, Joker, Warner Bros, DC, Logan, Comic Con 2018, Comic Con International San Diego

همان گونه که از مصاحبه هایی که از سازندگان این فیلم در نمایشگاه کامیک کان سن دیاگو صورت گرفته است و صد البته نام فیلم که تأکید شدیدی بر روی شخصیت جوکر دارد، در این فیلم شاهد تمرکز بر روی شخصیت جوکر خواهیم بود. بسیاری از طرفداران نیز امیدوار هستند تا جنبه های داستانی و شخصیتی جدیدی در مورد شخصیت جوکر در این فیلم گنجانده شده باشد. با توجه به جمله ای که سازندگان این فیلم در مورد آن گفته اند:

«ماجراجویی در مورد جنبه های شخصیتی یک فرد دیوانه که توسط جامعه رانده شده است نه تنها باعث کشف هایی حدید در مورد این شخصیت می شود بلکه باعث ایجاد یک داستان تازه خواهد شد»

انتظار بالای از افشای جنبه های شخصیتی جوکر می رود.

این فیلم که با بودجه ۵۰ میلیون دلاری ساخته شده است قرار نیست به عنوان دنباله ای برای سری فیلم های دنیای سینمایی دی سی در نظر گرفته شود. ه نوعی می توان آن را به عنوان یک اثر مستقل که انتظار می رود همانند فیلم لوگان (Logan) یک اثر هنری کامیک باشد تلقی کرد.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات