دموی بازی Silent Hill P.T بازسازی می‌شود

دموی بازی Silent Hill P.T بازسازی می‌شود

احمد هاتفی ۱۳ تیر ۱۳۹۷ نظرات

شاید یکی از بزرگ ترین نام های ژانر ترسناک بازی Silent Hill P.T هیچ گاه نتوانست خودی نشان دهد و حال همانند آتش زیر خاکستر است که قصد دارد برخیزد. با گیمر همراه باشید.

 

هیدئو کوجیما هر آنقدر که برای گیمرها خاطره سازی کرده است همان قدر هم حسرت را در دلشان کاشته است.

یکی از شاهکارهایی که هیچ گاه به بازار نیامد بازی Silent Hill P.T بود که تنها نسخه دموی آن منتشر شد و دیگر بعد از آن کوجیما اقدام به ساخت ادامه آن نکرد.

حال کاربری در سایت Reddit پستی را با مضمون بازی Silent Hill P.T منتشر کرده و اعلام کرده است که نسخه دموی بازی را بازسازی کرده است و البته مشکلات و کمبودهایی دارد که در این راستا از انیماتورهای علاقه مند و طرفداران این بازی درخواست کمک کرده است تا بتوانند در کنار هم اثر برجای مانده را تکمیل کنند.

Silent Hill P.T,Silent Hill, Hideo Kojima , Konami ,Reddit ,ساخت بازی Silent Hill P.T ,تایید ساخت بازی Silent Hill P.T

نام این کاربر Qimsar می باشد که اعلام کرده نسخه جدید بازی ۰.۹ می باشد. وی در این پست توضیح داده‌ است که آن ها از صد‌ درصد ویژگی های نسخه ی اصلی P.T برای خلق مجدد تمامی خصوصیات ترسناک و زیبای دموی اصلی استفاده کرده اند.

گیم پلی این نسخه ی بازسازی شده، درست همانند دموی اصلی از راهرو‌های تکرار‌شونده، صداگذاری های استرس آور و لحظات شوکه کننده تشکیل شده است و حتی نوزاد معروف دموی اورجینال نیز برای انتقال هر‌چه بهتر این حس به بازیکنان بازگشته است.

Silent Hill P.T,Silent Hill, Hideo Kojima , Konami ,Reddit ,ساخت بازی Silent Hill P.T ,تایید ساخت بازی Silent Hill P.T

او در ادامه تاکید کرده که این بازسازی به شکل صد‌ درصد قابل بازی است؛ هرچند مراحل ساخت آن تکمیل نشده و در کنار برخی مشکلات جزئی، هنوز مراحل تست کلی آن به پایان نرسیده اند.

واکنش ها به این بازی مثبت بوده و البته بسیاری هشدار داده اند که ممکن از کونامی از وی شکایت کند و دور از انتظار هم نیست این کمپانی به دلیل رعایت نکردن حقوق کپی رایت از Qimsar شکایت کند.

حال باید منتظر بود و دید آیا بازی Silent Hill P.T می تواند عملی شود و برای باری دیگر صنعت گیم و ژانر وحشت را هیجان زده کند یا خیر.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات