اسپیناف فیلم مرد عنکبوتی ساخته می شود

اسپیناف فیلم مرد عنکبوتی ساخته می شود

امیر پورمحمد ۰۳ تیر ۱۳۹۷ نظرات

شرکت سونی (Sony) در مورد ساخت اسپیناف فیلم مرد عنکبوتی (Spider-Man) می گوید.

 

در ادامه ساخت فیلم هایی بر اساس  شخصیت های دنیای سینمایی مرد عنکبوتی مانند فیلم ونوم (Venom) این بار در آخرین آپدیت خبری سایت ددلاین (Deadline) از کمپانی سونی خبر های ساخته شدن یک فیلم دیگر مانند ونوم به گوش می رسد.

شخصت سیلک که حاصل تلاش های دن اسلات (Dan Slott) و هامبرتو راموس (Humberto Ramos) در صنعت کامیک بوک ها است برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ در سری کامیک بوک های مرد عنکبوتی قسمت سوم (Spider-Man Vol. 3) حضور یافت. پس حضور این شخصیت در کامیک های مرد عنکبوتی و کسب توجه علاقه مندان، این شخصیت دارای کامیک بک اختصاصی خود شد.

از قدرت های ابر قهرمانی سیندی مون (نام قهرمانی شخصیت سیلک) می توان به پرتاب تار عنکبوت (همانند شخصیت پیتر پارکر) از سر انگشتانش اشاره کرد. علاوه بر آن، این شخصیت همانند شخصیت مرد عنکبوتی از قدرت و سرعت بالایی نیز برخوردار است.

اگر شما هم از علاقه مندان راز ها و ایستر تگ های سری فیلم های مارول (Marvel) باشید شاید نام سیندی مون برایتان آشنا باشد. بله درست است، این شخصیت در فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (Spider-Man: Homecoming) جزو دانش آموزانی بود که برای مسابقه به همراه پیتر پارکر به واشینگتن رفته بودند. نیاز به ذکر است که شخصیت های قهرمانی بسیاری در این مدرسه  و به احتمال زیاد (در حد تئوری) در فیلم مرد عنکبوتی باز گشت به خانه وجود داشتند. از این شخصیت ها می توان به جسیکا جونز (Jessica Jones) و فلش (Flash) اشاره کرد.

علاوه بر حضور شخصیت سیلک در فیلم مرد عنکبوتی این شخصیت در فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت (Avengers: Infinity War) نیز حضور کوتاهی در کنار پیتر پارکر داشت. تا کنون هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه آیا بازی گر نقش سیندی مون یعنی تیفانی اسپنسن در دو فیلم قبلی (انتقام جویان و مرد عنکبوتی) بازی در فیلم اختصاصی سیلک را نیز بر عهده خواهد داشت یا نه. در واقع در حال حاضر تمام اطلاعات ما در مورد فیلم سیلک در حال حاضر در حد تأییدی از ساخته شدن است.

حال باید منتظر بود تا دید آیا این فیلم نیز مانند فیلم ونوم دارای کیفیت خوبی از نظر ساخت خواهد بود یا نه.

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات