کارگردان ریبوت سریال Star Trek تغییر کرد

کارگردان ریبوت سریال Star Trek تغییر کرد

امیر پورمحمد ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ نظرات

اخباری جدید در مورد سریال در حال ساخت پیش تازان فضا (Star Trek). با گیمر همراه باشید.

 

هر چند فصل اولی ریبوت سریال پیش تازان فضا توانست نظر بسیاری از طرفداران این مجموعه کهنه کار را به خود جلب کند ولی روند ساخت، تولید و پخش آن از مشکلات بسیاری رنج می برد. سازندگان این سریال در فصل اول علی رقم مهارت های مناسب خود (قابل به ذکر است سریال از بیشتر جهات فنی بی نقص است) روند ساخت را بیش از آنچه باید می بود طولانی کردند. حال انتظار می رود در فصل دوم به همراه حضور مارتین گرین (Martin Green) در نقش برونهام این مشکلات بر طرف گردند.

اما گویی مشکلات برای این سریال تمامی ندارند.

شبکه سی بی اس (CBS) در آخرین آپدیت خبری خود از اخراج گریچن برگ (Gretchen Berg) و ایرون هاربرتز (Aaron Harberts) سخن می گوید. این شبکه علت این اخراج نا به هنگام را نیز عدم وجود مهارت های رهبری و اعتماد پذیری اعلام کرده است (تعریفی جدید از عدم هماهنگی و هم نظری بین سازندگان).

چندی پیش نیز سایت هالیوود ریپورتر (Hollywood Reporter) نیز اعلام کرد این دو کارگردان برای اتمام داستان فصل اول تیم نویسندگان را تحت فشار قرار داده اند و برخی از نویسندگان از این عمل ناراحت اند. اما مشکلات با حضور کارگردان ریبوت فیلم مومیایی (The Mummy) پایان می پذیرد. با اخراج برگ و هاربرتز آقای الکس کورتز من (Alex Kurtzman) برای کارگردانی مجموعه انتخاب شده است.

از سویی نیز آقای کورتر من چندان با سری فیلم ها و سریال پیشتازان فضا نا آشنا نیست. نه تنها وی نویسندگی فیلم سینمایی پیش تازان فضا: به سوی تاریکی (Star Trek Into Darkness) را بر عهده داشته است شایعاتی از کمک های وی برای خلق فیلمنامه فیلم هایی همچون تبدیل شوندگان (Transformers: Revenge of the Fallen) و مرد عنکبوتی شگفت انگیز دو (The Amazing Spider-Man 2) نیز وجود دارد.

حال باید منتظر بود تا دید کارگردان جدید مجموعه، چگونه تیم سازندگان را به جلو خواهد برد.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات