سریال Castlevania برای فصل سوم تمدید شد

سریال Castlevania برای فصل سوم تمدید شد

امیر پورمحمد ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ نظرات

شبکه نتفلیکس (Netflix) در مورد سریال کستلونیا (Castlevania) می گوید. با گیمر همراه باشید.

 

با این که فصل دوم سریال کستلونیا هنوز منتشر نشده است و چند ماهی از زمان تعیین شده شروع پخش آن توسط شبکه نتفلیکس باقی مانده است ولی عوامل این شبکه از ساخته شدن فصل سوم این سریال سخن می گوید. این خبر حاکی از استقبال طرفداران از فصل اول و روند مساعد ساخت فصل دوم این سریال دارد. چرا که انتشار خبر ساخت فصلی جدید حتی قبل از شروع پخش فصل در حال سخت و نا مشخص بودن باز خورد بینندگان نشانه نظر مساعد و آسوده خاطری سازندگان از موفقیت مجموعه است.

آقای ریچارد آرمیتاج (Richard Armitage) صدا پیشه نقش ترور بلمونت که در واقع نقش اصلی و کلیدی این سریال است (معمولاً سری بازی ها و سریال کستلونیا حول محور خانواده بلمونت روایت می شود) در نوشته ای که در سایت دیجیتال اسپای (Digital Spy) منتشر کرد در مورد ساخته شدن فصل سوم این سریال این گونه گفت:

«ما در آستانه ضبط صدا ها برای فصل سوم هستیم. فصل دوم سریال هنوز منتشر نشده است با این حال فصل سوم در شرف پایان ساخت است.»

با توجه به گفته های عوامل سازنده سریال تا به حال هیچ خبر رسمی از سوی شبکه نتفلیکس مبنی بر ساخته شدن فصل سوم سریال منتشر نشده است. البته انتشار این خبر در چند روز آینده چندان دور از انتظار نیست.

به هر حال حتی بدون در نظر گرفتن فصل سوم این سریال، چیزی به پخش فصل دوم نمانده است. آقای آرمیتاج در مورد فصل دوم در مصاحبه این گونه گفته بود:

«در این فصل شاهد همکاری بیش از بیش شخصیت دراکولا و ترور خواهیم بود. به نظر من جالب ترین اتفاق این فصل همین همکاری دو شخصت است (خانواده بلمونت شکارچیان دراکولا هستند).»

فصل تابستان امسال (در ماه جولای) در هشت قسمت از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد. خوشبختانه این بار مشکل کوتاه بودن سریال با دو برابر کردن تعداد قسمت ها تا حدی رفع شده است. فصل اول سریال سال پیش فقط و فقط در چهار قسمت ۱۵ دقیقه ای ساخته شده بود.

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات