زمان انتشار نسخه Blue-ray فیلم A Quiet Place مشخص شد

زمان انتشار نسخه Blue-ray فیلم A Quiet Place مشخص شد

امیر پورمحمد ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ نظرات

نسخه با کیفیت فیلم جایی آرام (A Quiet Place) چه زمانی منتشر خواهد شد؟ با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی پارامونت (Paramount Pictures) بالاخره پس از تمام شدن انتظاراتش از فروش فیلم جایی آرام در سینما و پول زایی این فیلم طی نوشته ای در سایت رسمی خود اعلام کرد نسخه دیجیتالی این فیلم در تاریخ ۲۶ ژوئن امسال و نسخه های بلوری (Blue ray) و ۴K آن با کمی تأخیر در تاریخ ۱۰ جولای امسال از سایت رسمی فیلم های پارامونت منتشر خواهد شد.

فیلم,سینما,فیلم جدید,دانلود فیلم جایی آرام,نسخه بلوری فیلم جایی آرام,نسخه با کیفیت فیلم جایی آرام,زمان انتشار نسخه با کیفیت فیلم جایی آرام,داستان فیلم جایی آرام,میزان فروش جایی آرام در باکس آفیس, John Krasinski, Emily Blunt, Paramount, A Quiet Place

این فیلم که تا کنون نظر مساعد میلیون ها تماشاگر را به خود اختصاص داده است روایت کننده داستان یک خانواده است که مجبور به زندگی در سکوت مطلق شده اند. موجوداتی اسرار آمیز که فقط قادر به درک صدا هستند در صدد شکار آن ها بوده و تنها راه نجات این خوانواده زندگی در سکوت محض است. حتی کوچک ترین زمزمه و یا صدای پایی نیز باعث به خطر افتادن آن ها می شود. دو شخصیت اولین با بازی امیلی بلونت (Emily Blunt) و لی با بازی جان کراسینسکی (John Krasinski) موظف شده اند تا فرزندان خود را در این محیط بی رحم زنده نگهدارند.

 

این فیلم علی رقم کسب نظر مساعد تماشاگران با میانگین ۹۵ در صدی آرای منتقدان توانست ۱۷۵ میلیون دلار در باکس آفیس فروش داشته باشد. البته نیاز به ذکر است که نسخه دیجیتالی و بلوری این فیلم دارای بخض های پشت پرده و ساخت خواهد بود تا تماشاگران بیش از بیش به اعماق این فیلم مهیج کشیده شوند.

منبع:

Blu-Ray

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات