بازگشت FIFA 18 به صدر چارت انگلستان، تب و تاب جام جهانی

بازگشت FIFA 18 به صدر چارت انگلستان، تب و تاب جام جهانی

احمد هاتفی ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ نظرات

بازی FIFA 18 پس از مدت ها دوری از صدر چارت بازی های پرفروش انگلستان، این هفته به لطف انتشار آپدیت جام جهانی توانسته باز هم به این رتبه دست یابد. با گیمر همراه باشید.

 

الکترونیک آرتز ماه گذشته اعلام کرد که آپدیت جام جهانی را برای بازی FIFA 18 منتشر خواهد کرد که رایگان می باشد و تمامی کاربران می توانند از تمامی تیم های حاضر در این مسابقات بهره ببرند.

بازی فیفا ۱۸ این هفته (۲۶ مه – ۲ ژوئن) به لطف انتشار این آپدیت توانسته رشد ۲۱ درصدی در فروشش داشته باشد و پس از مدت ها رتبه نخست را بنام خود ثبت کند.

بازی Detroit: Become Human که هفته گذشته منتشر شده و در رتبه یک قرار داشت این هفته (۲۶ مه – ۲ ژوئن) یک رده سقوط داشته و جایگاه دوم را ازآن خود کرده است.

عنوان Far Cry 5 هم این هفته ۳ رتبه صعود داشته و از جایگاه ششمی هفته پیش به رده سوم رسیده است.

FIFA 18,Detroit: Become Human,Far Cry 5 ,Top 10 UK , UK Chart,فیفا 18,الکترونیک ارتز , اپدیت جام جهانی بازی FIFA 18

بازی God of War هم که هفته گذشته پس از ۵ هفته متوالی صدرنشینی به میانه جدول سقوط کرده بود این هفته ۱ رتبه صعود داشته و رتبه چهارم را در اختیار گرفته است.

دو رتبه بعدی جدول، در اختیار تازه واردها هستند و مجموعه Sega Mega Drive Classics و Street Fighter: 30th Anniversary Collection، به ترتیب در رتبه های پنجم و ششم جدول فروش هفتگی انگلستان دیده می شوند.

بازی Overwatch: Game of the Year Edition این هفته (۲۶ مه – ۲ ژوئن) تغییری را در جایگاهش نداشته و همان رده هفتم را حفظ کرده است.

State of Decay 2 که یکی از عناوین انحصاری و مدعی ایکس باکس می باشد این هفته سقوط شش رتبه ای داشته و جایگاه هشتم را تسخیر کرده است.

FIFA 18,Detroit: Become Human,Far Cry 5 ,Top 10 UK , UK Chart,فیفا 18,الکترونیک ارتز , اپدیت جام جهانی بازی FIFA 18

بازی Dark Souls Remastered هم این هفته (۲۶ مه – ۲ ژوئن) با سقوط چند رده ای مواجه بوده و از رتبه سوم هفته پیشش به جایگاه نهم نزول کرده است. در نهایت بازی Fallout 4 این هفته یک رده سقوط داشته است و رتبه دهم را در اختیار گرفته است.

در ادامه می توانید لیست کامل بازی های پرفروش این هفته (۲۶ مه – ۲ ژوئن) کشور انگلستان را مشاهده کنید.

  1. FIFA 18
  2. Detroit: Become Human
  3. Far Cry 5
  4. God of War
  5. Sega Mega Drive Classics
  6. Street Fighter: 30th Anniversary Collection
  7. Overwatch: Game of the Year Edition
  8. State of Decay 2
  9. Dark Souls Remastered
  10. Fallout 4

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات