سریال Legion برای فصل سوم تمدید شد

سریال Legion برای فصل سوم تمدید شد

امیر پورمحمد ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ نظرات

شبکه اف ایکس (FX) ساخت فصل سوم سریال لیجن (Legion) را تائید کرد. با گیمر همراه باشید.

 

در آخرین آپدیت خبری شبکه اف ایکس سریال لیجن که موفقیت فصل اول آن  پشتوانه ساخت فصل دوم آن و ادامه خط داستانی آن شده بود برای فصلی دیگر تمدید شد. اکنون نه تنها فصل دوم این سریال کامیک بوکی پخش خواهد شد بلکه خبر ساخت فصل دیگر آن و احتمالاً ساخت فصل های دیگر آن نیز تائید شده است.

اریک شریر (Eric Schrier) رئیس بخش برنامه ریزی برنامه های شبکه اف ایکس در مورد این سریال اینگونه می گوید:

«سریال لیجن در فصل اول تمام تعریف های یک سریال درام با رگه های کامیک بوکی را تغییر داد. فصل دوم مجموعه این بار مصمم تر است تا طرفداران را بیشتر نسبت به این فیلم کنجکاو کند»

آقای شریر در ادامه با اشاره به کارگردان سخن خود را این گونه ادامه دادند:

«ما بسیار خرسند هستیم که نوح هاولی (Noah Hawley) کارگردانی این سریال را بر عهده گرفته است. موفقیت وی در این سریال در تمام جهات قابل لمس است. ما علاقه داریم این همکاری ادامه داشته باشد. علاوه بر آقای هاولی کمک کارگردانان مجموعه یعنی جان کامرون (John Cameron) و سیمون کینبرک (Simon Kinberg) طی همکاری هایی که با کمپانی مارول (Marvel) داشته اند نقش بسزایی در موفقیت سریال داشته اند.»

فصل دوم سریال که در حال حاضر در حال پخش است در ۱۱ قسمت ساخته شده است و قسمت آخر آن در تاریخ ۱۲ ژوئن پخش خواهد شد. این سریال بر پایه سری داستان های کامیک اثر کریس کلار مونت (Chris Claremont) ساخته شده است و روایت کننده داستان دیوید هالر است. وی در ابتدا تصور می کند از بیماری دهی و جنون رنج می برد ولی با گذشت زمان و البته با کمک گروهی از جهش یافته های یاغی به این واقعیت پی می برد که قوی ترین جهش یافته زنده بر روی کره زمین است.

لیجن در کلمه به معنی لشکر و چندین نفر است. شخصیت لیجن (نام قهرمانی دیوید هالر) نیز بیان کننده این خصوصیت است. دیوید دارای چندین و چندین شخصیت متفاوت با نیروِ های متفاوت است. قوی ترین شخصیت قهرمانی دیوید که از او به عنوان هیولا یاد می شود دارای قدرت کنترل زمان است که باعث شده است دیوید بسیار جلو تر از جهش یافته های سطح امگا مانند پروفسور ایکس یا فینیکس سیاه (شخصت اصلی فیلم X-Men: Dark Phoenix) قرار بگیرد.

بخش جالب و اسرار آمیز این داستان نیز ارتباط خونی میان دیوید و چارلز اگزاویر (پروفسور ایکس) با توجه به کامیک بوک ها دیوید فرزند نا خواسته چارلز است. تا کنون اشارات ریزی نیز در سریال به این نکته شده است. حال باید دید این سریال در فصل های آینده و الخصوص فصل سوم به این نکته اشاره خواهد کرد یا نه؟

زمان مشخصی برای پخش فصل سوم این سریال تا کنون اعلام نشده است.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات