ویدیو: تریلر زمان انتشار بازی Vampyr

ویدیو: تریلر زمان انتشار بازی Vampyr

احمد هاتفی ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ نظرات

استودیو Dontnod Entertainment در جدیدترین اخبار بازی Vampyr تریلر روز عرضه این عنوان را منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

Vampyr یکی از عناوین مورد انتظار می باشد که قرار است گیمر را به دنیای جدیدی از محیط های آخرالزمانی وارد کند و بازیکن باید در نقش دکتری که مبتلا به بیماری شده است برای بقای هم شهریان خود باید با دشمنان و بیماری خود بجنگد.

داستان بازی Vampyr در سال ۱۹۱۸ و در شهر لندن روایت می شود؛ جایی که شما در نقش «جاناتان رید»، یک جراح تزریق گر ماهر خون، بازی را دنبال خواهید کرد.

با پیشروی در داستان بازی، متوجه یک جامعه و گروه مخفی در لندن می شوید که قصدشان نابودی شما است و از طرفی، شهروندان لندن از یک بیماری خاص رنج میبرند و در حال مردن هستند.

Vampyr,Dontnod Entertainment,Focus Home Interactive ,Horror Game ,Horror ,تاریخ انتشار بازی Vampyr,داستان بازی Vampyr

از آنجایی که جاناتان یک تزریق گر و جراح ماهر هستید، باید راز این بیماری را کشف کند و شهروندان را نجات دهد.

هرچند که موضوع به همینجا ختم نمی شود، بلکه جاناتان خودش باید با یک مشکل بزرگ دست و پنجه نرم کند؛ تبدیل شدن به یک خون آشام!

بازی از هوش مصنوعی بسیار بالایی برخوردار است و تمامی کاراکترهای داخل بازی از یک سیستم اجتماعی بهره مند هستند که هر یک از تصمیمات کاربر باعث خواهد شد تا شخصیت های بازی نسبت به جاناتان واکنش مختلفی داشته باشند.

برای مثال جاناتان وقتی که به خون آشام تبدیل می شود باید خون بخورد، برای همین بسیار مهم است که از چه کسی نیازش را برطرف کند و سعی کند کسی را قربانی کند که کمترین پیامدها را برایش داشته باشد.

عنوان Vampyr در تاریخ ۱۵ خرداد برای پلتفرم های PS4 ،Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات