پوستر جدید فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom منتشر شد

پوستر جدید فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom منتشر شد

امیر پورمحمد ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ نظرات

نگاهی به پوستر ای مکس (IMAX) قسمت جدید سری فیلم های دنیای ژوراسیک (Jurassic World). با گیمر همراه باشید.

 

در این پوستر منتشره توسط کمپانی یونیورسال (Universal) شاهد شخصیت معروف این سری فیلم ها یعنی تی رکس معروف هستیم که در حال کشیدن نرده بان آویزان از هلیکوپتر هست و یک نفر که چهره آن نا مشخص است آویزان از این نرده بان است.

کریس پرت (Chris Pratt) و برایس دالاس هاوارد (Bryce Dallas Howard) همانند قسمت قبلی در این فیلم حضور خواهند داشت. علاوه بر حضور دوباره این دو بازیگر تهیه کنندگان مجموعه یعنی استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) و کولین ترور (Colin Trevorrow) باری دیگر مأمور شده اند تا این فیلم را همانند قسمت قبلی کارگردانی کنند. کارگردانی این فیلم نیز توسط جی ای بایونا (J.A. Bayona) صورت گرفته است.

فیلم,سینما,فیلم جدید,پارک ژوراسیک,قسمت پنج فیلم پارک ژوراسیک,دنیای ژوراسیک قسمت دوم,داستان فیلم دنیای ژوراسیک دو, پوستر جدید فیلم دنیای ژوراسیک دو, Jurassic World, Jurassic World: Fallen Kingdom, IMAX, Universal, Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Steven Spielber, Colin Trevorrow, J.A. Bayona

از دیگر بازی گران این فیلم می توان به جیمز کروم ول (James Cromwell)، تد لوین (Ted Levine)، جاستیک اسمیت (Justice Smith) توبی جونز (Toby Jones)، رافه اسپال (Rafe Spall) و ایزابلا سرمون (Isabella Sermon) اشاره کرد.

در متن داستانی منتشر شده از فیلم این گونه آمده است که اوون گردی (با بازی کریس پرت) و کلیر دارنینگ (با بازی دالاس هاوارد) باری دیگر به جزیره دایناسور ها بازگشته اند. علت این بازگشت ان ها نجات دایناسور ها از آتش فشان قریب الوقوعی است که جزیره را تهدید می کند. آن ها در ادامه متوجه توطئه ها و دست ها پشت پرده ای می شوند که مسئول اتفاقات قسمت اول هستند و…

این فیلم برای اکران در تاریخ ۲۲ ژوئن امسال برنامه ریزی شده است.

منبع:

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات