ویدیو: جنگ جهانی سوم آغاز شد

ویدیو: جنگ جهانی سوم آغاز شد

احمد هاتفی ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ نظرات

استودیو Farm 51 در اخبار جدیدی از بازی World War 3 رونمایی کرده و به تازگی هم تریلر هیجان انگیزی از آن برای علاقه مندان منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

Farm 51 یکی از استودیوهای بازی سازی موفق می باشد که ساخت آثاری چون Get Even را در کارنامه خود دارد.

این اولین بار است که یک بازی ویدیویی به جنگ جهانی سوم می پردازد و ریسک بزرگی است که عنوان با موفقیت روبرو شود یا خیر. به هر حال بازی World War 3 استارت این مضمون را زده است و باید دید که تا چه حد می تواند موفق ظاهر شود.

در اطلاعات بازی World War 3 آمده است که این عنوان کاملا آنلاین می باشد و دارای بخش بتل رویال هم خواهد بود که از وسعت کمتری نسبت به سایر بخش های بازی برخوردار است. نام بخش بتل رویال این بازی Recon نام دارد.

World War 3,World War , Farm 51,Get Even ,Battle Royale,تریلر بازی World War 3,تاریخ انتشار بازی World War 3

Warzone حالتی از بازی است که بیشتر روی روند استراتژی تمرکز دارد؛ طوری که کاربران در آن در مناطقی همچون مسکو، وارسا و برلین قرار می گیرند تا ماموریت های نظامی خود را به پایان برسانند.

مبارزات این بازی در نقشه ای اتفاق می افتد که در آن بازیکنان باید تجهیزات جنگی و نفرات نظامی حریف را از بین ببرند و حتی در بین نبرد به موفقیت های دیگری دست پیدا کنند که روی روند بازی آن ها تاثیر خواهد داشت.

World War 3,World War , Farm 51,Get Even ,Battle Royale,تریلر بازی World War 3,تاریخ انتشار بازی World War 3

سازندگان اعلام کرده اند که همانند بسیاری از عناوین آنلاین امروزی، بازی را با توجه به بازخوردهای کاربران توسعه خواهند داد و در این باره نیز گفته اند:

«ما به عنوان یک استودیو مستقل بر این باور هستیم که توسعه بازی از روی نظرات کاربران می تواند یک روند لذت بخش و خاطره انگیز برای بازیکنان به ارمغان بیاورد.

ما خواهان این هستیم که گیمر‌ها را به World War 3 دعوت کنیم و نبردی که آن ها انتظارشان را می کشند در اختیار آن ها قرار دهیم.»

بازی World War 3 قرار است در سه ماهه انتهایی سال ۲۰۱۸ عرضه شود.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات