اکشن فیگور Doctor Strange از فیلم Infinity War منتشر شد

اکشن فیگور Doctor Strange از فیلم Infinity War منتشر شد

امیر پورمحمد ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ نظرات

نگاهی به عروسک مومی دکتر استرنج (Doctor Strange) از سری فیلم های انتقام جویان (Avengers). با گیمر همراه باشید.

 

در ادامه کسب موفقیت ها و رکورد شکنی ها توسط فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت (Avengers: Infinity War) مجسمه های مومی (Hot Toy) این فیلم کم کم منتشر می شوند. حضور پر رنگ و زیبای شخصیت دکتر استرنج با بازی بی نظیر بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) در این فیلم باعث گردید که اولین مجسمه کلکسیونی منتشر شده از فیلم مجسمه دکتر استرنج باشید.

این مجسمه ۱.۶ اینچی که به زیبایی حس اسرار آمیزی و کاریزمای این شخصیت را منتقل می کند به صورت بسیار محدود برای طرفداران عرضه شده است. تمامی این مجسمه با استفاده از موم با توجه به تصویری از بندیکت کامبربچ در فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت ساخته شده است.

فیلم,سینما,فیلم جدید,انتقام جویان: جنگ بی نهایت,اکشن فیگور,اکشن فیگور فیلم اونجر,اکشن فیگور بندیکت کامبربچ,اکشن فیگور دکتر استرنج,هات توی دکتر استرنج, Doctor Strange, Avengers, Avengers: Infinity War, Hot Toy, Benedict Cumberbatch

میزان دقت در طراحی چهره و جزئیات در این اکشن فیگور از معیار های عادی بالا تر رفته و آن را بیش از بیش واقع گرایانه کرده است. دو هنرمند محبوب صنعت مجسمه سازی یعنی ویوا لا (Viva Lai) و جی سی هونگ (JC. Hong) این مجسمه را طراحی کرده اند.

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات