شبکه Netflix ساخت فصل دوم Lost in Space را تائید کرد

شبکه Netflix ساخت فصل دوم Lost in Space را تائید کرد

امیر پورمحمد ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ ۴

در ادامه موفقیت فصل اول سریال گمشده در فضا (Lost in Space) فصل دوم آن ساخته می شود. با گیمر همراه باشید.

 

سریال گمشده در فضا که توسط شبکه پر کار نتفلیکس (Netflix) ساخته شده است در واقع ریبوتی از سریالی علمی تخیلی با همین نام است که در بین سال های ۱۹۶۰ الی ۱۹۶۱ در حال پخش بوده است.

در متن داستانی این فیلم آمده است که سی سال پس از امروز خانواده رابینسون در میان آن دسته از افراد قرار گرفته اند که برای تشکیل کلونی در سیاره ای جدید انتخاب شده اند. اما سیاره ای که برای زنگی آن ها انتخاب شده است همان گونه که پیش بینی شده بود خالی از سکنه  و امن برای زنگی نیست. موجوداتی خون خوار به دنبال  شکار این افراد هستند. حال باید خانواده رابینسون و سایر افرادی  که برای این مأموریت فضایی انتخاب شده اند با یک دیگر متحد شوند تا در این محیط بی رحم زنده بمانند.

فیلم,سینما,سریال,لیست سریال های شبکه نتفلیکس,سریال گمشده در فضا,ریبوت سریال گمشده در فضا,جدید ترین سریال شبکه نتفلیکس,زمان شروع پخش فصل دوم سریال گم شده در فضا,فصل دوم سریال گم شده در فضا, Lost in Space, Netflix, Burk Sharpless, Matt Sazama, Gods of Egypt

تا کنون اطلاعات چندانی از فصل دوم این سریال منتشر نشده است و زمان شروع پخش آن و حتی زمان شروع ساخت آن نیز مشخص نگردیده است. ولی با توجه به تصاویری که در صفحه توییتر نتفلیکس در مورد این سریال منتشر شده است. ظاهراً در فصل دوم شاهد ماجراجویی ها بیشتری از سوی خانواده رابینسون خواهیم بود و خطرات بیشتری این خانواده را تحدید خواهند کرد.

انتظار می رود فصل دوم این سریال همانند فصل اول در ده قسمت تولید و پخش شود. همانند زمان شروع پخش سریال (که احتمالاً در اوایل سال جاری پخش خواهد شد) اطلاعات چندانی از سازندگان این فصل از سریال نیز در دست نیست ولی به احتمال زیاد باری دیگر شاهد حضور عوامل سازنده فصل اول در این فصل نیز باشیم.

مت سازاما (Matt Sazama) و بورک شاریلیس (Burk Sharpless) نویسندگان فیلم سینمایی خدایان مصر (Gods of Egypt) مسئولیت ساخت و کارگردانی فصل اول این سریال را بر عهده داشتند.

منبع:

Express.Co.UK

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات
 1. حیدر گفت:

  فصل دومش کی میاد پس

  • پویا سیف دوست گفت:

   مرسی که این مطلب رو خوندید

   فعلا تاریخ فصل دوم معلوم نیست

   به احتمال زیاد در همین سال ۲۰۱۸ منتشر بشه.

 2. Mahan گفت:

  عجب فیلم قشنگیه
  من که خوشم ٱمد