لیگ‌های لایسنس شده در بازی PES 2019 مشخص شدند

لیگ‌های لایسنس شده در بازی PES 2019 مشخص شدند

احمد هاتفی ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ نظرات

کمپانی کونامی در جدیدترین اخبار بازی PES 2019 لیست لیگ های لایسنس شده در این عنوان را منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

لایسنس یکی از بزرگ ترین و مهم ترین بحث های بازی فوتبال (چه فیفا و چه PES) است که در سال های گذشته در هر دو عنوان شاهد تغییرات و بهبودهایی بوده ایم.

اما همانطور که می دانید سری PES همیشه از لایسنس تیم ها رنج برده و همین باعث شده است تا در سال های گذشته از این حیث مورد انتقاد بسیاری از گیمرها قرار بگیرد.

چندی پیش بود که بازی PES 2019 بطور رسمی از سوی Konami معرفی شد و حال شاهد انتشار لیست لیگ های لایسنس شده این عنوان هستیم.

PES 2019,PES,Pro Evolution Soccer 2019 ,Konami,FIFA ,تاریخ انتشار بازی PES 2019 ,اطلاعات بازی PES 2019

بر این اساس در بازی Pro Evolution Soccer 2019، لیگ های زیر به صورت لایسنس شده در بازی وجود خواهند داشت:

  • لیگ دانمارک
  • لیگ پرتغال
  • لیگ بلژیک
  • لیگ سوییس
  • لیگ آرژانتین
  • لیگ اسکاتلند
  • لیگ روسیه (اختصاصی PES 2019)

 

کونامی اعلام کرده است که تمامی تیم های حاضر در این لیگ ها به صورت لایسنس شده در بازی حضور خواهند داشت. همچنین لایسنس اختصاصی لیگ روسیه هم احتمالا بدین معنی است که در بازی فیفا ۱۹ شاهد این لیگ یا حداقل همه تیم های آن نخواهیم بود.

البته هنوز اطلاعات دقیقی در این مورد منتشر نشده است و با توجه به اینکه لیگ روسیه در فیفا ۱۸ وجود داشت، باید منتظر ماند و دید که در نهایت وضعیت این لیگ در بازی ها به چه شکل خواهد بود.

فعلا این لیست منتشر شده است و اطلاعاتی در مورد لیگ های محبوب مانند لالیگا یا لیگ انگلستان منتشر نشده است.

PES 2019,PES,Pro Evolution Soccer 2019 ,Konami,FIFA ,تاریخ انتشار بازی PES 2019 ,اطلاعات بازی PES 2019

 

جوناس لیگارد، از مدیران کونامی، در این مورد گفت:

«اضافه شدن هفت لیگ لایسنس شده به بازی، بدین معنی است که ما به نظرات کاربران اهمیت می دهیم و سعی در اضافه کردن چیزهایی به بازی داریم که آن ها خواستارش هستند.

ما مطمئن هستیم که سری PES در مسیر درستی قدم بر‌می دارد و PES 2019 هم بهترین نسخه این مجموعه تا به امروز خواهد بود که در مقایسه با نسخه‌های قبلی، تیم‌های لایسنس شده بیشتری هم دارد.»

بازی PES 2019 در تاریخ ۶ شهریور عرضه خواهد شد.

منبع:

EuroGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات