ساخت فصل دوم سریال Inhumans لغو شد

ساخت فصل دوم سریال Inhumans لغو شد

امیر پورمحمد ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

آیا فصل دوم سریال اینهیومن (Inhumans) ساخته خواهد شد؟ با گیمر همراه باشید.

 

با توجه به اخبار منتشره توسط سایت خبری تیوی لاین (TVLine)، شبکه ای بی سی (ABC) پس از ساخت و پخش فصل اول سریال اینهیومن که تنها هشت قسمت داشت حال ساخت فصل دوم سریال را پس از گذشت چندین ماه و انتشار اخبار ضد و نقیض در مورد سریال لغو کرده است. فصل اول مجموعه با کسب نمره ۰.۶ از سوی ۲.۶۵ میلیون رأی دهنده نمره نسبتاً ضعیفی را کسب کرده بود. این در حالی است که در دو قسمت پایانی فصل اول این امتیاز به عدد ۰.۵  کاهش یافت و تنها ۱.۹۵ میلیون نفر به آن رأی دادند.

فیلم,سینما,سریال,شبکه ای بی سی,برنامه های شبکه ای بی سی,برنامه های لغو شده شبکه ای بی سی,سریال های لغو شده شبکه ای بی سی,فصل دوم سریال اینهیومن,فصل دوم سریال اینهیومن ساخته نمی شود,لغو ساخت فصل دوم اینهیومن, Inhumans, TVLine, ABC

این کاهش امتیاز به معنی کاهش محبوبیت این سریال و از دست دادن تماشاگران است. چندی پیش نیز رئیس شبکه ای بی سی طی مصاحبه ای که با وی در پنل خبری این شبکه شد در مورد این سریال این گونه گفت:

«از قرار معلوم طرفداران مجموعه از آن چه فکر می کردیم برای تماشای این سریال بی رغبت تر هستند.»

دو قسمت ابتدایی این سریال که با دوربین های ای مکس فیلمبرداری شده بودند سپتامبر سال پیش در سینمای ای مکس شبکه ای بی سی به نمایش در آمدند. ولی متأسفانه حتی خود کارکردان این شبکه از بد ساخت بودن و کمبود های این سریال گلایه داشتند.

شبکه ای بی سی علاوه بر لغو این سریال چندین برنامه دیگر خود از جمله Designated Survivor، Quantico، Ten Days in the Valley، Deception و The Crossing را نیز لغو کرده است.

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات