خبر فیلم جدید Vin Diesel

خبر فیلم جدید Vin Diesel

امیر پورمحمد ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

اخباری جدید در مورد فیلم عضله (Muscle) از بازیگر مشهور هالیوود. با گیمر همراه باشید.

 

شاید فکر کنید حضور وین دیزل (Vin Diesel) در اسپیناف فیلم سریع و خشن (Fast & Furious) وی را مشغول کند. آقای دیزل علاوه بر بازی در فیلم سریع و خشن و صداپیشگی شخصیت گروت (Groot) در فیلم محافظین کهکشان دو (Guardians of the Galaxy) باز هم سر گرم نشده است.

 

در آخرین اخبار منتشره توسط سایت ددلاین (Deadline) حضور آقای دیزل در فیلم دیگر تائید شد. از قرار معلوم وی بازی در فیلمی اکشن کمدی به نام عضله را قبول کرده است.

 فیلم,سینما,فیلم جدید,آخرین فیلم وین دیزل,وین دیزل در فیلم عضله,بهترین فیلم وین دیزل,وین دیزل در فیلم سریع و خشن,وین دیزل در فیلم محافظین کهکشان,ژانر اکشن کمدی, Vin Diesel, Muscle, Fast & Furious, Guardians of the Galaxy, Deadline, STX

آدام فوگیمسون (Adam Fogelson) یکی از سهام داران شرکت اس تی اکس (STX) که سرمایه گذاری و ساخت فیلم را بر عهده دارند در مورد فیلم اینگونه می گوید:

«من زمان طولانی است که آقای وین دیزل را می شناسم. اکنون نیز خوش حال هستم که آقای دیزل در فیلم با این محتوا بازی خواهد کرد. فیلم عضله که در ژانر اکشن کمدی ساخته خواهد شد یک سبک دوست  داشتنی است که در سراسر جهان طرفدار دارد. احتمال تبدیل شدن این فیلم به یک فرنچایز برای کمپانی بسیار بالاست.»

در حال حاضر اطلاعات چندانی در مورد این در دست نیست ولی با توجه به شایعات وین دیزل در این فیلم نقش یک قاتل حرفه ای را بازی خواهد کرد که به دلایلی از گروه خود جدا شده است ولی هم زمان توسط گروه دیگر تحت تعقیب است. به هر حال داستان فیلم هر چه که باشد فرصتی مناسب برای آقای دیزل است تا فیلم را به اوج برساند.

تا کنون هیچ زمان خاصی برای اکران این فیلم در نظر گرفته نشده است.

منبع:

EmpireOnline

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات