خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Index for table './gamrir_site/wp_options.MYI' is corrupt; try to repair it]
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '1675847756.6087920665740966796875' WHERE `option_name` = '_transient_doing_cron'

اطلاعاتی جدید در مورد فیلم Obi-Wan Kenobi | گیمر
اطلاعاتی جدید در مورد فیلم Obi-Wan Kenobi

اطلاعاتی جدید در مورد فیلم Obi-Wan Kenobi

امیر پورمحمد ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

بررسی اطلاعات جدید منتشر شده از قسمت جدید سری فیلم های جنگ ستارگان (Star Wars). با گیمر همراه باشید.

 

طی آخرین اخبار منتشره از جدید ترین قسمت مجموعه فیلم های جنگ ستارگان که با نام اوبی وان کنوبی (Obi-Wan Kenobi) منتشر خواهد شد، از قرار معلوم این فیلم در مورد بررسی منشأ و اوریجن شخصیت کنوبی بپردازد.

فیلم,سینما,فیلم جدید,جنگ ستارگان,آخرین قسمت جنگ ستارگان,جنگ ستارگان قسمت دهم,اسپیناف فیلم جنگ ستارگان,شخصیت کنوبی از جنگ ستارگان,آخرین جدای, Ewan McGregor, Star Wars, Obi-Wan Kenobi

وب سایت TMZ در مورد سیر داستانی این فیلم اینگونه گفته است:

«این فیلم قرار است پیش در آمدی برای فیلم Star Wars Episode IV: A New Hope باشد. داستان این فیلم در سیاره تاتوین اتفاق خواهد افتاد درست زمانی کنوبی به این سیاره تبعید شده است و جنگی میان کشاورزان و قبیله شنی در این سیاره در جریان است.»

هیچ خبری مبنی بر حضور یا عدم حضور ایوان مک گرگور (Ewan McGregor) که در قسمت های ابتدایی مجموعه نقش کنوبی را ایفا کرده است در فیلم تائید نشده است. ولی طی مصاحبه ای که با وی صورت گرفته است. او در مورد علاقه خود در مورد حضور دوباره در فیلم جنگ ستارگان گفته است.

 

تاکنون زمان خاصی برای اکران این فیلم در نظر گرفته نشده است ولی  با توجه به شایعات از قرار معلوم این فیلم زمانی در بهار سال آینده بر روی پرده سینما خواهد رفت.

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات