اکران اسپیناف Fast & Furious به تأخیر افتاد

اکران اسپیناف Fast & Furious به تأخیر افتاد

امیر پورمحمد ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

اخباری جدید در مورد اسپیناف فیلم سریع و خشن (Fast & Furious). با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی یونیورسال (Universal Pictures) در آخرین آپدیت خبری خود، از به تأخیر افتادن اکران اسپیناف فیلم سریع و خشن خبر داد. البته نیاز به ذکر است که این تأخیر بسیار کوتاه بوده و فیلم فقط یک هفته دیر تر اکران خواهد شد. چندی پیش اعلام شده بود که فیلم در تاریخ ۲۶ جولای ۲۰۱۹ اکران خواهد شد ولی با این تأخیر یک هفته ای قرار است فیلم در تاریخ ۲ اوت ۲۰۱۹ اکران شود.

فیلم,سینما,فیلم جدید,سریع و خشن 9,قسمت نهم سریع و خشن,آخرین قسمت فیلم سری و خشن,اسپیناف فیلم سریع و خشن,اسپیناف فیلم سریع و خشن ساخته می شود, Universal Pictures, Fast & Furious, The Fast and the Furious, Deadpool, John Wick, Dwayne Johnson, Jason Statham

کارگردان فیلم ددپول دو (Deadpool 2) و اتمیک بلوند (Atomic Blonde) که در ساخت فیلم جان ویک (John Wick) نیز شرکت داشت برای ساخت این فیلم انتخاب شده است. این فیلم قرار است در حول داستان دستگیری دکارت شاو با بازی جیسون استاتهام (Jason Statham) توسط مأمور دولتی لوک هابز با بازی داون جانسون (Dwayne Johnson) باشد.

کریس مرگان (Chris Morgan) نویسندگی این فیلم را بر عهده خواهد داشت. وی از زمان اکران فیلم توکیو دریفت (Tokyo Drift) بر روی این فیلم کار کرده است.

آخرین قسمت مجموعه یعنی فیلم سرنوشت خشن (The Fast and the Furious) تا به امروز توانسته است ۵.۱ میلیارد دلار فروش داشته باشد.

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات