لیگ قهرمانان اروپا در بازی FIFA 19 وجود دارد

لیگ قهرمانان اروپا در بازی FIFA 19 وجود دارد

احمد هاتفی ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

یکی از گزارشگرهای مطرح سری بازی های فیفا به تازگی اعلام کرده است که در جدیدترین نسخه این عنوان شاهد لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا خواهیم بود. با گیمر همراه باشید.

 

هفته گذشته بود که اعلام شد قرارداد کونامی و لیگ قهرمانان اروپا به پایان رسیده است و پس از چندین سال این ویژگی از انحصاری بازی های PES خارج شده است.

با توجه به اتمام همکاری کونامی با لیگ قهرمانان اروپا، شایعاتی منتشر شد که لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا به جدیدترین نسخه فیفا افزوده خواهد شد.

در همین راستا یکی از گزارشگرهای سری بازی های فیفا به تازگی اعلام کرده که نسخه جدید FIFA به مراتب بهتر و باکیفیت تر از قبل خواهد بود و یکی از دلایل این موضوع را هم وجود رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا در این نسخه عنوان کرده است.

در نهایت باید وجود لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا را در بازی FIFA 19 قطعی بدانیم چرا که صحبت های یک گزارشگر سرشناس و با سابقه خودش سند است و ممکن است این لایسنس تا سال ها در اختیار بازی فیفا و کمپانی الکترونیک آرتز قرار بگیرد.

بازی FIFA 19 احتمالا در آینده نزدیک رسما معرفی خواهد شد و در جریان رویداد EA Play هم شاهد انتشار اطلاعات بیشتر از آن خواهیم بود.

در دیگر اخبار مرتبط با سری فیفا، الکترونیک آرتز اخیرا حالت جام جهانی را رسما برای بازی فیفا ۱۸ تایید کرد.

این حالت از تاریخ ۸ خرداد در دسترس قرار می گیرد و شامل محتویاتی برای بخش آلتیمیت تیم هم می شود.

منبع:

PushSquare

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات