مورتال کامبت جدید در راه است

مورتال کامبت جدید در راه است

احمد هاتفی ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

به تازگی کارگردان مجموعه مورتال کامبت توییتی را منتشر کرده است که بی ربط به جدیدترین نسخه این مجموعه نیست. با گیمر همراه باشید.

 

در طول تاریخ عنوانی به اندازه مورتال کامبت بین بازی های مبارزه ای محبوب بوده است و از همان کنسول های اولیه شاهد حضور این سری هیجان انگیز و نفس گیر بوده ایم.

چند سالی است که از نسخه جدید Mortal Kombat خبری نشده و آخرین عنوان در سال ۲۰۱۵ با نام Mortal Kombat X چندی بعد نسخه کامل ترش با نام Mortal Kombat XL در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.

حال به تازگی فعالیت هایی از سوی خالق مجموعه مورتال کامبت در شبکه اجتماعی توییتر انجام شده است که شایعه هایی را درباره نسخه جدید این بازی مبارزه ای به راه انداخته است.

 

اد بون، کارگردان مجموعه مورتال کامبت، توییت جالبی منتشر کرده است که خیلی هم بی ارتباط به این سری نیست. در واقع، یکی از کاربران در توییتر به اد بون گفته بود که اگر بسته الحاقی جدید بازی Injustice 2 امسال منتشر شود بسیار جالب خواهد بود و اد بون هم در جواب این کاربر، از عبارت You know what ELSE would be kool به معنی «میدانی چه چیز دیگری می تواند جالب باشد؟» استفاده کرد.

 

اما نقطه جالب در این توییت، نوشتن واژه Cool با حرف K به جای C است و خب حرف K، چیزی است که در اسم بازی مورتال کامبت هم استفاده می شود و کلمه Combat در اسم این بازی، به شکل Kombat نوشته می شود.

همین بازی با کلمات باعث شده است تا بسیاری از طرفداران و گیمرها شایعات را گسترش بدهند و انتظار می رود در نمایشگاه E3 2018 شاهد رونمایی بازی جدید مورتال کامبت باشیم.

منبع:

GameInformer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات