انیمیشن Rick and Morty برای ۷۰ قسمت دیگر تمدید شد

انیمیشن Rick and Morty برای ۷۰ قسمت دیگر تمدید شد

امیر پورمحمد ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

اطلاعاتی رسمی و تائید شده در مورد انیمیشن سریالی ریک و مورتی (Rick and Morty). با گیمر همراه باشید.

 

پس از گذشت چندین ماه از پایان یافتن فصل سوم انیمیشن ریک و مورتی و انتشار اخبار ضد و نقیض در مورد فصل چهارم، طرفداران مجموعه کم کم نگران زمان اکران فصل چهارم و حتی ساخته شدن آن شده بودند.

البته شبکه ادالت سویم (Adult Swim) در این میان با انتشار موزیک ویدیو ها و فیلم های کوتاه به نوعی دل طرفداران را به دست آورده بود اما اخبار و شایعاتی مبنی بر ساخته نشدن فصل چهار یا فاصله دو ساله میان فصل سه و چهار باعث یک سیر منفی برای طرفداران شده بود.

بالاخره چندی پیش شبکه ادالت سویم اخباری مثبت در مورد این انیمیشن منتشر کرد. نه تنها ساخت فصل و چهارم مجموعه در زمان کوتاه و شروع پخش آن توسط شبکه به صورت رسمی تائید شد بلکه برنامه ریزی طولانی مدت شبکه در مورد انیمیشن نیز مشخص گردید.

 

طی استوری که در چند روز گذشته توسط شبکه ادالت سویم منتشر گردید، انیمیشن ریک و مورتی حداقل برای ۷۰ قسمت دیگر تائید رسمی شده است. در این استوری که به صورت طنز ساخته شده است نویسنده مجموعه با لحنی شبیه ریک که در ابتدای فصل سوم به مورتی خبر وجود ده قسمت فصل سوم را می دهد، به کارگردان مجموعه خبر ساخته شدن ۷۰ قسمت از انیمیشن را می دهد.

با توجه به این که هر فصل از این انیمیشن همیشه ده قسمت بوده است و تا کنون سه فصل جذاب از این انیمیشن پخش شده است و هفتاد قسمت دیگر در است، به احتمال زیاد این انیمیشن محبوب دارای ده فصل خواهد بود.

 

این خبر که ۷۰ قسمت دیگر از این مجموعه ساخته خواهد شد تنها یک معنی می تواند داشته باشد. آن هم تبدیل انیمیشن ریک و مورتی به یک محصول اختصاصی و نمادین برای شبکه ادالت سویم است. این خبر علی رقم خوبی هایش می تواند منجر به یک اتفاق تلخ و تکرار تاریخ توسط شبکه ادالت سویم باشد.

چند سال پیش زمانی که انیمیشن ادونچر تایم (Adventure Time) شروع به پخش کرد همانند انیمیشن ریک و مورتی به سرعت مورد توجه بینندگان قرار گرفت ولی متأسفانه با کش دادن داستان و افت شدید کیفیت در ادامه فصل ها مواجه شد. شاید این حادثه به علت محتوا خاص انیمیشن (این انیمیشن برای رنج کودک طراحی شده بود ولی مورد استقبال شدید افراد بالغ قرار گرفت) بوده است. انیمیشن ریک و مورتی می تواند تصحیح اشتباه این شبکه و نتیجه کسب تجربه توسط شبکه ادالت سویم باشد.

 

تاکنون اطلاعات دقیقی در مورد زمان اکران فصل چهارم انیمیشن ریک و مورتی منتشر نشده است.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات