زمان شروع بتای عمومی بازی Onrush مشخص شد

زمان شروع بتای عمومی بازی Onrush مشخص شد

احمد هاتفی ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

استودیو Codemasters در جدیدترین اخبار بازی Onrush تاریخ آغاز بتای عمومی این عنوان را اعلام کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

Onrush جدیدترین عنوان ریسینگ استودیو کدمسترز است که بسیار مورد انتظار می باشد.

استودیو Codemasters اعلام کرده است که ۲۵ روز قبل از عرضه نهایی بازی Onrush شاهد ارائه نسخه بتای عمومی این عنوان خواهیم بود. بدین تریتب بتای عمومی بازی در تاریخ ۲۷ اردیبهشت کار خود را شروع خواهد کرد و بازیکنان می توانند تا ۳۰ اردیبهشت به تجربه آن بپردازند.

نسخه بتا عمومی بازی Onrush شامل یک حالت آموزشی می باشد که در آن می توانید اصول و قواعد بازی را یاد بگیرید و پس از آن، قادر خواهید بود وارد رقابت های تک نفره با هوش مصنوعی یا رقابت چندنفره با سایر بازیکنان شوید.

Codemasters,Onrush,Raicing , Photo Mode, Onrush Beta ,تاریخ انتشار بتای بازی Onrush,تاریخ انتشار بازی Onrush

در قسمت تک نفره بازی همچنین می توانید به حالت Photo Mode بازی هم دسترسی داشته باشید و با آن، تصاویر مختلفی بگیرید و فیلتر‌های متنوعی هم روی آن ها اعمال کنید.

علاوه بر این ها، در نسخه بتا عمومی، بخش چندنفره بازی شامل دو حالت بازی، دو مسیر با امکان تغییر شب و روز یا شرایط آب و هوایی و چهار کلاس ماشین می شود.

Codemasters,Onrush,Raicing , Photo Mode, Onrush Beta ,تاریخ انتشار بتای بازی Onrush,تاریخ انتشار بازی Onrush

همچنین سازندگان اعلام کرده اند که در نسخه بتا، این شانس را خواهید داشت که یک سری جوایز خاص را در قالب Crash Tag یا Tombstone به دست بیاورید که قابل انتقال به نسخه نهایی بازی هستند. این موارد پس از از بین رفتن ماشین حریف توسط شما یا از بین رفتن ماشین شما در اثر تصادف نمایش داده می شوند.

بازی Onrush در تاریخ ۱۵ خرداد برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات