ادامه فیلم Bright ساخته می شود

ادامه فیلم Bright ساخته می شود

امیر پورمحمد ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

اطلاعاتی جدید در مورد دنباله فیلم درخشان (Bright). با گیمر همراه باشید.

 

در چند ساله گذشته کمپانی نتفلیکس (Netflix) با دست گذاشتن بروی فیلم ها و سریال هایی با پایه کامیک توانست پول و شهرت بسیاری برای خود به دست آورد. فیلم درخشان که چندی پیش با هنر نمایی ویل اسمیت (Will Smith) اکران گردید متأسفانه نتوانست نظر مساعد منتقدان را کسب کند و با نقد های تندی رو برو شد. ولی موفقیت این فیلم در میان عموم مردم بر خلاف نظر منتقدان باعث گردید تا کمپانی نتفلیکس شروع به ساخت دنباله ای برای این فیلم کند.

با توجه به آخرین اخبار منتشره مکس لندیس نویسنده قسمت اول فیلم برای نویسندگی قسمت دوم انتخاب نخواهد شد و آقای ایوان سپیلوتوپولوس (Evan Spiliotopoulos) نویسنده رسمی کمپانی دیزنی (Disney) که نویسندگی فیلم هایی همچون دیو و دلبر (Beauty and the Beast) و فیلم سفید برفی با نام (he Huntsman: Winter’s War) را در کارنامه خود دارد، برای نوشتن قسمت دوم فیلم درخشان انتخاب شده است.

فیلم,سینما,فیلم جدی,فیلم درخشان,کامیک بوک برایت,قسمت دوم فیلم درخشان ساخته می شود,برایت دو ساخته می شود,آخرین فیلم ویل اسمیت, Bright, Netflix, Will Smith, Evan Spiliotopoulos, Disney

قسمت اول فیلم با بودجه ۹۰ میلیون دلار ساخته شده است ولی با توجه به این که این فیلم در هیچ سینمایی منتشر نگردید و توسط خود شبکه نتفلیکس نمایش داده شد، هیچ اطلاعاتی در مورد فروش و یا باکس آفیس آن در دست نیست تا دید که آیا این فیلم برای کمپانی سازنده اش سود آور بوده است یا نه؟

از سوی دیگر کمپانی نتفلیکس همانند فیلم های دیگر تا کنون هیچ آماری از این که چند نفر این فیلم را تماشا کرده اند منتشر نکرده است. ولی با توجه به اطلاعات و شایعاتی که از کمپانی به گوش می رسد این فیلم در رتبه نخست فیلم های این شبکه قرار دارد و احتمال می رود بالای ده میلیون نفر در سه روز اول پخش در امریکا آن را تماشا کرده باشند. البته این آمار افرادی را که این فیلم را روی کامپیوتر و یا موبایل تماشا کرده اند را شامل نمی شود.

تا کنون هیچ اطلاعاتی از زمان شروع فیلم برداری یا زمان اکران فیلم منتشر نشده است. اما با توجه به رویه کاری شرکت نتفلیکس تا ساخت و اکران این فیلم چندی نخواهد گذشت.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات