نقشه جدید بازی PUBG معرفی شد

نقشه جدید بازی PUBG معرفی شد

احمد هاتفی ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

بنا بر گزارشات PUBG Corp نام نقشه جدید بازی پابجی، Sanhok خواهد بود. با گیمر همراه باشید.

 

به تازگی PUBG Corp پستی را در شبکه استیم منتشر کرده و اعلام کرده است که این هفته نقشه جدید بازی PUBG منتشر خواهد شد.

این نقشه قبلا در بازی با نام Codename: Savage شناخته می شد و حال برای تست دوباره به بازی اضافه خواهد شد. در توضیحات نقشه Sanhok آمده است که این اسم از دو کلمه «جوجه و سرگرمی» گرفته شده است!

Sanhok بر اساس «جزایر واقع در شرق آسیا» مثل تایلند و فیلیپین ساخته شده است، به همین دلیل اعضای تیم سازنده تصمیم گرفتند در نام گذاری این نقشه از دو زبان تایلندی و تاگالوگ (زبان رسمی مردم فیلیپین) استفاده کنند و نامی بسازند که از ترکیب کلمات از این دو زبان ساخته شده باشد.

PUBG,PUBG Corp,Steam , Player Unknowns Battlegrounds,Sanhok ,نقشه جدید بازی PUBG,نقشه جدید PlayerUnknown's Battlegrounds

کلمه ی اول، «ساه – نوک» به معنای «سرگرمی» در زبان تایلندی و کلمه ی دوم، «ماه – نٌک» به معنای «جوجه» در زبان تاگالوگ است. با ترکیب این دو کلمه، نام جدید نقشه ی Codename: Savage، «ساه-نٌک»، بدست آمده است.

نقشه Sanhok از تاریخ ۲۰ اردیبهشت برای تست در اختیار کاربران PC قرار خواهد گرفت و بازیکنان می توانند به بازی در این نقشه بپردازند.

در نهایت اعلام شده است که Sanhok تا روز دوشنبه – ۲۴ اردیبهشت، ساعت ۴ صبح به وقت اقیانوس آرام، روی سرور آزمایشی PUBG در Steam در دسترس خواهد بود.

منبع:

Polygon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات