سریال Sabrina در دست ساخت می باشد

سریال Sabrina در دست ساخت می باشد

امیر پورمحمد ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

اطلاعات جدید در مورد سریال جدید شبکه نتفلیکس (Netflix). با گیمر همراه باشید.

 

کارگردان مجموعه سبرینا (Sabrina)، رابرتو آگویر (Roberto Aguirre) پندی پیش اعلام کرد سریال سبرینا در دست ساخت است و این مجموعه از عناصر مشابه و یکسان کامیک بوک سبرینا برخوردار خواهد بود. آقای آگویر نام نهایی مجموعه را نیز اعلام کرد.

ماجراجویی های ترسناک سبرینا که بر اساس کامیک بوکی با همین نام خواهد بود. بخش داستانی این سریال به دوران جوانی و زمانی که سبرینا یک جادوگر جوان است توجه خواهد کرد. زمانی تاریک که در آن سبرینا علاوه بر رویارویی با مشکلات درونی و دو شخصیتی بودنش در مبارزه ای سخت با شیاطین که جان او را به خطر انداخته اند است. سبرینا که یک دورگه ماگل (انسان) و جادوگر است در کشمکشی درون میان ای دو جهان است.

کرنا شیپکا (kiernan shipka) برای نقش آفرینی شخصیت سبرینا در این مجموعه انتخاب شده است. علاوه بر وی می توان به لوسی دویس (Lucy Davis)، میشل گومز (Michelle Gomez)، راس لینچ (Ross Lynch)، میراندا اوتو (Miranda Otto) و چنس پردومو (Chance Perdomo) اشاره کرد.

 

البته لازم به ذکر است سریالیی مشابه با درون مایع کامیک های سبرینا در سال ۲۰۱۷ ساخته شده است. این سریال با تمرکز بر روی شخصیت های بتی (Betty) و ورنیکا (Veronica) خط داستانی جداگانه ای از سریال ماجراجویی های ترسناک سبرینا را دنبال می کند. اما همچنان احتمال برخورد خط داستانی این دو سریال با یک دیگر وجود دارد.

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات