شرایط پیش فروش کنسول Atari VCS

شرایط پیش فروش کنسول Atari VCS

احمد هاتفی ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

همانطور که می دانید Atari VCS جدیدترین کنسول کمپانی آتاری است که به تازگی تاریخ و جزئیات پیش فروش این محصول مشخص شده است. با گیمر همراه باشید.

 

چند ماه پیش بود که کمپانی آتاری پس از سال ها خودی نشان داد و با یک خبر غافلگیر کننده طرفداران خود را هیجان زده کرد.

این کمپانی اعلام کرد که کنسول جدیدشان در راه است و سپس مشخص شد که نام این کنسول Atari VCS خواهد بود. حال شاهد اخباری درباره نحوه پیش خرید این کنسول هستیم.

اول از هه اعلام شده است که علاقه مندان می توانند در تاریخ ۹ خرداد اقدام به پیش خرید این کنسول کنند.

بنا بر اعلام مسئولین کمپانی، کنسول Atari VCS در دو نسخه برای فروش عرضه خواهد شد:

  1. نسخه Onyx با تم مشکی
  2. نسخه Collector’s Edition که قسمت جلویی دستگاه در آن حالتی چوبی-مانند خواهد داشت؛ تم ظاهری که بی شباهت به شکل و شمایل کنسول معروف و شناخته شده‌ی Atari 2600 نیست. لازم به ذکر است که نسخه Collector’s Edition تنها تا مدتی محدود برای خرید قابل دسترس خواهد بود.

Atari VCS, Atari,Atari 2600 ,Centipede , Missile Command ,تاریخ انتشار کنسول Atari VCS,تاریخ عرضه کنسول Atari VCS

نسخه Onyx با قیمت ۱۹۹ دلار آمریکا به فروش خواهد رسید که تنها برای مدتی محدود در اختیار خریداران قرار خواهند گرفت و بسته های شامل کنترلر و جوی استیک نیز جزو پکیج های موجود و قابل دسترس برای متقاضیان خواهند بود.

البته هنوز مشخص نیست که بعد از اتمام فروش بسته های اولیه و پیش فروش این پلتفرم، جزییات قیمت آن به چه شکل و تا چه سقفی تعیین شود.

همچنین راه دیگری برای گرفتن تخفیف اعلام شده است. طبق اعلام آتاری، کسانی که در وبسایت رسمی این کمپانی تا قبل ۳ خرداد برای دریافت ایمیل های insider نام نویسی کرده باشند می توانند از تخفیف های ویژه ای در پیش‌خرید این پلتفرم بهره مند شوند.

طبق اعلام سازندگان این کنسول قادر خواهد بود تا بازی های قدیمی و کلاسیکی همچون Asteroids ،Missile Command و Centipede را اجرا کند و بی شک باید منتظر معرفی بازی های جدیدی هم برای این محصول باشیم که از نظر گرافیکی و محتوا با عناوین امروزی رقابت کنند.

انتظار می رود روند عرضه و فروش کنسول Atari VCS از سال ۲۰۱۹ آغاز به کار کند.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات