پوستر فیلم Glass لو رفت

پوستر فیلم Glass لو رفت

امیر پورمحمد ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

نگاهی به تصاویر لو رفته از ادامه فیلم شکافته (Split). با گیمر همراه باشید.

 

آخرین ساخته آقای نایت شیامالان (M. Night Shyamalan) یعنی فیلم شیشه (Glass)، ادامه دو فیلم نشکن (Unbreakable) و شکافته خواهد بود. چندی پیش در نمایشگاه سینما کان (CinemaCon) امسال اولین تریلر این فیلم در پنل تبلیغاتی یونیورسال (Universal) به نمایش در آمد. در حال حاضر این تریلر در هیچ شبکه اجتماعی وجود ندارد و از قرار معلوم این تریلر فقط و فقط برای حاضرین در سالن پخش شده است.

اما خوشبختانه تصویری از این تریلر توسط فردی در سالن گرفته شده است. احتمالاً این تریلر در چند روز آینده توسط خود کمپانی یونیورسال منتشر خواهد شد.

فیلم,سینما,فیلم جدید,ادامه فیلم اسپیلیت,فیلم شکافته قسمت دوم,قسمت دوم فیلم شکست نا پذیر,ادامه فیلم شکست ناپذیر و شکافته,آخرین فیلم نایت شیامالان,بیوگرافی نایت شیامالان, Unbreakable, Split, Glass, M. Night Shyamalan, Bruce Willis

در اواخر نمایشکان سینما کان بخشی از داستان فیلم نیز توسط عوامل سازنده اش اسپویل شد.

از قرار معلوم در این فیلم الجا پرایس معروف به آقای شیشه ای با بازی ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) که آخرین بار شاهد حضور وی در فیلم نشکن بودیم در زندان به سر می برد. قهرمان فیلم نشکن یعنی دوین دان معروف به نشکن با بازی بروس ویلیس (Bruce Willis) نیز به هماره قهرمان فیلم شکافته یعنی کوین وندل معروف به هیولا با بازی جیمز مک آووی (James McAvoy) نیز به همین زندان برده می شوند.

با توجه به اطلاعات منتشر شده در قسمتی از فیلم آقای شیشه ای و هیولا برای شکست نشکن با یک دیگر متحد خواهند شد. این اتحاد که حاصل چندین و چند سال برنامه ریزی آقای شیامالان است به نظر می رسد جذاب باشد.

این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۸ ژانویه ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات