ادامه انمیشین Chicken Run ساخته می شود

ادامه انمیشین Chicken Run ساخته می شود

امیر پورمحمد ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

اخباری جدید از ساخت شدن ادامه انیمیشن فرار مرغی (Chicken Run). با گیمر همراه باشید

 

با توجه به اخباری که توسط هالیوود ریپورتر (Hollywood Reporter) منتشر شده است، قسمت دوم انیمیشن فرار مرغی در حال حاضر در دست ساخت است. طی اخبار منتشر شده کمپانی آردمن انیمیشن (Aardman Animations) ا دو کمپانی کانال استودیو (StudioCanal) و پتی (Pathe) متحد شده اند تا قسمت دوم مجموعه را تولید کنند.

انیمیشن فرار مرغی اولین انیمیشن بلند کمپانی آردمن بود که در سال ۲۰۰۰ موفقیت بسیاری را برای کمپانی آردمن به چنگ آورد. به همین موفقیت انیمیشن، از همان سال ۲۰۰۰ ایده ساخت دنباله برای آن در کمپانی آردمن وجود داشت ولی متأسفانه در طی ۱۸ سالی که از زمان انتشار اولین قسمت گذشته است، هیچ وقت این ایده عملی نشده است. اما اکنون طرفداران پس از گذشت نزدیک به دو دهه به خواسته خود رسید.

تمامی اخبار و اطلاعات در مورد انیمیشن در حال حاضر در حد شایعه است. تنها خبری که توسط کمپانی آردمن تائید شده است حضور سم فل (Sam Fell) کارگردان انیمیشن پرانورمن (ParaNorman) به عنوان کارگردان و حضور دوباره نویسنده قسمت اول انیمیشن فرار مرغی یعنی کری پاتریک (Karey Kirkpatrick) است.

زمان دقیقی برای اکران این انیمیشن در نظر گرفته نشده است ولی با توجه به این که کمپانی آردمن در حال حاضر در حال کار بر روی انیمیشن شان گوسفند (Shaun the Sheep) به احتمال زیاد قسمت دوم انیمیشن فرار مرغی از اواخر امسال شروع به ساخت کند.

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات