ویدیو: باس‌های بازی Dark Souls: Remastered

ویدیو: باس‌های بازی Dark Souls: Remastered

احمد هاتفی ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

کمپانی Bandai Namco به تازگی ویدیویی را از بازی Dark Souls: Remastered منتشر ساخته است که باس های بازی را به تصویر می کشند. با گیمر همراه باشید.

 

تمامی سختی های بازی دارک سولز به یک طرف، مبارزه با غول های بی شاخ و دم و غول آسا به یک طرف که حس رعب و وحشت را در جانی هر گیمری می انداخت.

ماه گذشته بود که اعلام شد نسخه ریمستر اولین نسخه سری دارک سولز در حال ساخت است و حال شاهد تریلری با محوریت باس های (غول مرحله آخر!) هستیم.

داستان بازی Dark Souls در سرزمین Lordran روایت می شود؛ سرزمینی که پر از دشمنان و باس های متفاوت است و با توجه به اخبار بازی منتشر شده، در ویدیو جدید بازی Dark Souls Remastered، شاهد تعدادی از باس های بازی هستیم.

با تمام این تفاسیر کاربران Xbox One و PS4 هم‌ اکنون می توانند بازی Dark Souls Remastered را با قیمت ۴۰ دلار از فروشگاه کنسول خود خریداری کنند و کاربران PC که نسخه Prepare to Die Edition را خریداری کرده بودند، می توانند نسخه ریمستر دارک سولز را با ۵۰ درصد تخفیف خریداری کنند.

بازی Dark Souls: Prepare to Die Edition در تاریخ ۱۸ اردیبهشت از لیست بازی های Steam حذف خواهد شد. با این حال کاربرانی که این بازی را خریداری کرده بودند، می توانند آن را از لیست بازی های خود مجددا دانلود و تجربه کنند.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات