شبکه Netflix با ارزش ترین کمپانی فیلم سازی

شبکه Netflix با ارزش ترین کمپانی فیلم سازی

امیر پورمحمد ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ نظرات

افزایش ارزش سهام شبکه نتفلیکس (Netflix) و جلو زدن این کمپانی از شرکت هایی همچون فاکس (Fox) و سونی (Sony). با گیمر همراه باشید.

 

در آخرین آپدیت ارزش گذاری سهام و قیمت ها، کمپانی فیلم سازی و شبکه نتفلیکس یکی از بزرگ ترین شبکه های فیلم سازی جهان شد. در این ارزش گذاری، ارزش تمام دارایی های این کمپانی (شبکه تلویزیونی و کابلی به همراه تمام انحصار های این شبکه) به رقم باورنکردنی ۱۴۶ میلیارد دلار رسید.

با وجه به آنالیز های سایت خبری هالیوود ریپورتر (The Hollywood Reporter) علت این افزایش سرسام آور قیمت سهام روی آوردن ۷.۱۴ میلیارد تماشاگر و دنبال کننده به این کمپانی در امسال است. این اعداد و رقم باعث گردیدند که شبکه نتفلیکس از پنج بازیگر عمده و بزرگ صنعت سینما جلو بزند.

فیلم,سریال,سینما,شبکه نتفلیکس,ارزش شبکه نتفلیکس,شبکه نتفلیکس برترین شبکه تلویزیونی,ارزش سهام شرکت نتفلیکس,بهترین سریال شبکه نتفلیکس, Netflix, Fox, Sony, Warner Bro, CBS, 13 Reasons Why

در حال حاضر و با اضافه شدن نتفلیکس به این شبکه لیست پنج کمپانی سینمایی برتر جهان به شرح زیر است:

کمپانی نتفلیکس با ارزش ۱۴۶ میلیارد دلار

کمپانی برادران وارنر (Warner Bro) با ارزش ۷۶ میلیارد دلار

کمپانی فاکس با ارزش ۷۰ میلیارد دلار

کمپانی سونی با ارزش ۶۴ میلیارد دلار

کمپانی سی بی اس (CBS) با ارزش ۲۰ میلیارد دلار

علت این برتری و طی پله های موفقیت با این سرعت را می توان در ساخت سریال ها و مجموعه های تلویزیونی بسیار یافت. تنها در سال گذشته نزدیک به ۷۰۰ برنامه دنباله دار توسط این کمپانی منتشر گردید که برترین آن ها با توجه به گفته خود مدیر شبکه ۱۳ دلیل برای این که  (۱۳ Reasons Why) بود.

مدیر شبکه نتفلیکس در مورد این سریال این گونه می گوید:

«بدون شک سریال ۱۳ دلیل برای اینکه پر بیننده ترین سریال جهان در سال گذشته بود.»

البته این اعداد و ارقام که در مورد کمپانی نتفلیکس اعلام شده اند در واقع از قیمت گزاری بر روی شبکه و فیلم های انحصاری به دست آمده و در واقع قیمت اصلی این شبکه احتمالاً بسیار بیشتر از عدد اعلام شده است.

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات