دو کارگردان زن به سریال Luke Cage اضافه شد

دو کارگردان زن به سریال Luke Cage اضافه شد

امیر پورمحمد ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ نظرات

بررسی اخبار منتشر شده در مورد فصل دوم سریال لوک کیج (Luke Cage). با گیمر همراه باشید.

 

بعد از پایان فصل اول و درخشش شخصیت پاور من (نام قهرمانی لوک کیج)، شاهد حضور این قهرمان شکست ناپذیر کامیک های مارول (Marvel) در سریال دیفندرز (The Defenders) بودیم. حضور شخصیت لوک کیج به همراه شخصیت های جسیکا جونز (Jessica Jones)، ایرون فیست (Iron Fist) و  بی باک (Daredevil) در سریال دیفندرز بیش از آن چه انتظار می رفت جذاب شد. اما حال زمان آن رسیده است که لوک به محله قدیمی خود در نیویورک یعنی هارلم بازگردد.

با توجه به آخرین اخبار منتشره از داستان این فصل از سریال، شاهد مبارزه لوک با شخصیت روسال کاربون (Rosalie Carbone) با بازی آنابلا اسکیورا (Annabella Sciorra) خواهیم بود. از قرار معلوم روسال کاربون رئیس یک باند خلاف کار است که در محله هارلم به فروش مواد مخدر مشغول است. همچنین در این فصل شاهد بازگشت شخصیت میستی نایت (Misty Knight) که در سریال دیفندرز شدیداً مجروح شد (بازوی خود را از دست داد) به اداره پلیس هارلم هستیم. همچنین در فصل باری دیگر پرستار تمپل با لوک همراه خواهد شد.

فیلم,سینما,سریال,سریال دیفندرز,سریال لوک کیج,فصل دوم سریال لوک کیج,بررسی سریال لوک کیج,زمان پخش فصل دوم لوک کیج, Luke Cage, The Defenders, Jessica Jones, Daredevil, Iron Fist, Marvel, Rosalie Carbone

از بازیگرانی که جدیداً به این سریال اضافه شده اند می توان به مصطفی شاکیر (Mustafa Shakir) در نقش جان مکلور (John McIver) و گابریل دنیس (Gabrielle Dennis) در نقش شخصیت تیلدا جانسون (Tilda Johnson) اشاره کرد.

علاوه بر این اخبار منتشره که بیشتر به جنبه داستانی و بازیگر این سریال اشاره داشتند اخباری از دست اندر کاران و سازندگان این سریال نیز منتشر شده است. با توجه به گفته هایی که توسط شبکه نتفلیکس منتشر شده است بیش از نصف قسمت های فصل دوم سریال لوک کیج توسط زنان ساخته شده است. این گفته با توجه به این که تمام سریال جسیکا جونز توسط زنان ساخته شده است اشاره به این دارد که بیشتر عوامل سازنده سریال جسیکا جونز در این سریال نیز حضور دارند.

فصل دوم این سریال در تاریخ ۲۲ ماه ژوئن شروع به پخش خواهد کرد.

منبع:

ScreenRant

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات