تریلر جدیدی از Solo: A Star Wars Story منتشر شد

تریلر جدیدی از Solo: A Star Wars Story منتشر شد

امیر پورمحمد ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ نظرات

نگاهی به تریلر جدید منتشر شده از آخرین قسمت سری فیلم های جنگ ستارگان (Star Wars). با گیمر همراه باشید.

 

در طی برنامه آمریکن آیدول (American Idol) که چندی پیش پخش شد، شرکت دیزنی (Disney) و لوکاس فیلم (Lucasfilm) بالاخره تریلر دوم فیلم Solo: A Star Wars Story را منتشر کردند. در این تریلر شاهد تصاویر بسیاری از شخصیت هان سولو هستیم. بازی گر این نقش یعنی آلدن ارنرایک با بازی خود در این نقش پر طرفدار تمام راه را برای تبدیل شدن به یک سوپر استار را برای خود هموار ساخته است.

فیلم,سینما,فیلم جدید,جنگ ستارگان,جنگ ستارگان داستان سولو,قسمت یازدم فیلم جنگ ستارگان,آخرین قسمت فیلم جنگ ستارگان,تریلر فیلم جنگ ستارگان داستان سولو,جدید ترین تریلر فیلم جنگ ستارگان, Solo: A Star Wars Story, Disney, Woody Harrelson, Lucasfilm, Ron Howard

این تریلر به خوبی بخش داستانی و ساخت فیلم را پوشش داده است. از بازی گران محبوب که در این فیلم وجود دارند می توان به وودی هارلسون (Woody Harrelson)، امیلیا کلارک (Emilia Clarke)، دونالد گلاور (Donald Glover) و… اشاره کرد.

آقای رون هاوارد (Ron Howard) کارگردان مجموعه قول داده است چند روز زود تر از اکران فیلم، این فیلم در جشنواره کن نمایش داده شود. این فیلم برای اکران در تاریخ ۲۵ می ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است.

 

کارگردان: Ron Howard

نویسنده: Jonathan Kasdan

ستارگان: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات