سریال Mortal Kombat ساخته می شود

سریال Mortal Kombat ساخته می شود

امیر پورمحمد ۰۵ فروردین ۱۳۹۷ نظرات

شبکه نتفلیکس (Netflix) در مورد سریال جدید خود اخباری منتشر کرد. با گیمر همراه باشید.

 

در سال ۱۹۹۵ شرکت نیو لاین سینما (New Line Cinema) برای اولین بار دست به ساخت فیلمی بر اساس بازی محبوب و کهنه کار صنعت سینما یعنی سری بازی های مبارزات جاویدان (Mortal Kombat) زد. شاید این روز ها نام کمپانی نیو لاین را کم تر بشنوید ولی این کمپانی با ساخت قسمت اول فیلم مورتال کامبت در دهه نود موفق شد نام خود را بر سر زبان ها به اندازد. قرار دان صحنه های مبارزات نفس گیر و استفاده از جلوه های ویژه رده بالا در دهه نود از نکات مثبت قسمت اول فیلم بود.

با موفقیت چشم گیر قسمت اول در فروش جهانی سازندگان به فکر ساختن قسمت دوم این فیلم افتادند ولی پس از ساخته شدن و اکران قسمت دوم به یک شکست تمام عیار تبدیل شد. این شکست منجر به قطع زنجیره ساخت فیلم های دنباله دار بر اساس داستان بازی مورتال کامبت شد.

فیلم,سینما,سریال ,سریال مورتال کامبت,آخرین سریال شبکه نتفلیکس,جدید ترین قسمت مورتال کامبت,فیلم مورتال کامبت ساخته می شود,فیلم مورتال کامبت قسمت سوم,سریال های شبکه نتفلیکس, Mortal Kombat, Netflix, Marvel, Daredevil, Jessica Jones, Iron Fist, Luck Cage

اما اکنون پس از گذشت نزدیک به دو دهه خبر هایی خوش در مورد مجموعه فیلم های مورتال کامبت به گوش می رسد. در آخرین به روز رسانی های سریال های شبکه نتفلیکس نام یک سریال جدید به چشم می خورد. بله درست است سریال مورتال کامبت ساخته می شود، آن هم به دست شبکه ای متخصص مانند نتفلیکس که در چند ساله گذشته به بهترین شکل ممکن سریال های بر اساس کامیک بوک های بسیاری را به دنیای سینما معرفی کرده است.

 

این شبکه در دو سال گذشته با استفاده از کامیک بوک های نسبتاً معروف مارول (Marvel) مانند بی باک (Daredevil)، جسیکا جونز (Jessica Jones)، مشت آهنین (Iron Fist) و لوک کیج (Luck Cage) توانست فصلی جدید را در صنعت سریال های دنباله دار‌ به وجود آورد. بی شک باز آفرینی همچنین حرکتی البته این بار نه بر اساس کامیک بوک ها بلکه بر اساس بازی های ویدئویی توسط این شبکه کار آسانی به نظر می رسد. همانند مورتال کامبت شخصیت های بی باک و… در چند دهه پیش توسط شبکه ها، کارگردانان و شرکت های متفاوتی به سینما معرفی شده بودند ولی هیچ کدام آن فیلم ها حتی به گرد ساخته شبکه نتفلیکس نیز نمی رسند. پس در نتیجه به احتمال زیاد پیش بینی می شود که شبکه نتفلیکس این مأموریت را به بهترین شکل ممکن عملی کند.

در حال حاضر هیچ تاریخی برای شروع پخش این سریال اعلام نشده است.

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات