ویدیو: نسخه Early Access بازی Amid Evil منتشر شد

ویدیو: نسخه Early Access بازی Amid Evil منتشر شد

احمد هاتفی ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

استودیو Indefatigable که هفته گذشته از نسخه Early Access بازی Amid Evil خبر داده بود امروز این عنوان را منتشر ساخته است. با گیمر همراه باشید.

 

استودیو Indefatigable و کمپانی New Blood Interactive هفته گذشته اعلام کرده بودند که نسخه Early Access بازی Amid Evil را این هفته در اختیار کاربران رایانه های شخصی قرار خواهند داد؛ امروز شاهد انتشار این عنوان به همراه یک تریلر نیز هستیم.

این تریلر هنگام عرضه گوشه‌ هایی از گیم‌ پلی بازی Amid Evil را بسیار سریع به نمایش در می‌ آورد و در آن شاهد اسلحه‌ های حیرت‌ انگیز و منحصر‌ به‌ فردی هستیم که بازیکنان می‌ توانند در طول ماجراجویی‌ های خود از آن ها استفاده کنند.

در نسخه Early Access به سه ماموریت از هفت ماموریت داستانی بازی و حالت بی‌ پایان که با نام Hordes of Evil شناخته می‌ شود، دسترسی خواهند داشت.

در صفحه استیم بازی Amid Evil اطلاعات بیشتری در اختیار کاربران گذاشته شده و همچنین سازندگان می خواهند بازخوردهای موثر و آنی طرفداران را دریافت کند و در عین حال فصل های ساخته‌ شده را در دسترس بازیکنان قرار دهند.

استودیو Indefatigable زمان به پایان رسیدن نسخه Early Access این عنوان را اعلام نکرده است، اما بیان شده است که بازیکنان زمان زیادی را برای تجربه نسخه اصلی منتظر نخواهند ماند. قیمت بازی ۱۹.۹۹ دلار قیمت گذاری شده و سازندگان اعلام کرده اند که این عنوان در زمان عرضه نسخه نهایی افزایش قیمت نخواهند داشت.

در ادامه می توانید تریلر زمان عرضه بازی Amid Evil را تماشا کنید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات