نام نهایی کنسول جدید کمپانی آتاری، Atari VCS خواهد بود

نام نهایی کنسول جدید کمپانی آتاری، Atari VCS خواهد بود

احمد هاتفی ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

چندی پیش بود که کمپانی آتاری کنسول جدید خود را رونمایی کرد و حال نام نهایی این محصول اعلام شده است که Atari VCS می باشد. با گیمر همراه باشید.

 

آتاری یکی از اولین کمپانی های سازنده کنسول های خانگی می باشد که در زمان خود بسیار محبوب و دیوانه کننده بودند.

مدتی پیش این کمپانی اعلام کرد که کنسول جدیدشان در راه است و حال شاهد نامگذاری نهایی این محصول هستیم. آتاری این خبر را در جریان کنفرانس GDC اعلام کرد و تصاویر جدیدی هم از این کنسول به اشتراک گذاشت که خود کنسول و کنترلر‌های آن را نشان می‌ دهند.

Atari VCS,Atari,Atari 2600,Ataribox,GDC 2018,کنسول جدید اتاری,اتاری

طبق گفته کمپانی آتاری در جریان کنفرانس مذکور، کنسول Atari VCS با الهام از کنسول کلاسیک Atari 2600 ساخته شده است.

این کنسول از یک پردازنده شخصی‌ سازی‌ شده AMD بهره می‌ برد و کاربران آن به تعداد زیادی بازی کلاسیک فراموش‌ نشدنی و تعدادی بازی جدید از استودیو‌های مختلف دسترسی خواهند داشت.

Atari VCS,Atari,Atari 2600,Ataribox,GDC 2018,کنسول جدید اتاری,اتاری

کنسول Atari VCS قرار بود بهار امسال (۲۰۱۸) روانه بازار شود با این حال این شرکت تصمیم گرفت تا عرضه کنسول را برای مدتی به تعویق بیندازد و حال در جریان GDC، مایکل آرزت، مدیر این شرکت، اعلام کرده که دلیل این تصمیم، آماده نبودن محصول و نداشتن برخی «ویژگی های کلیدی» بوده است.

Atari VCS,Atari,Atari 2600,Ataribox,GDC 2018,کنسول جدید اتاری,اتاری

وی در ادامه افزوده است:

«به تعویق انداختن عرضه کنسول برای خود ما هم تصمیم سختی بود. با این حال هدف آتاری از ابتدا، عرضه یک محصول بی‌ نقص بود و نمی‌ خواستیم حتی جزئی ترین موارد هم شکل نامناسبی داشته باشند و برای رسیدن به این کیفیت ایده‌ آل، باید کنسول را کمی دیرتر عرضه می‌ کردیم.

حال نام Atari VCS را برای این محصول انتخاب کرده‌ ایم و امیدواریم که طرفداران هم از دقت بالای ما به جزییات مختلف این کنسول راضی و برای استفاده از آن مانند خود ما هیجان داشته باشند.»

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات