فصل دوم بازی Secret World Legends معرفی شد

فصل دوم بازی Secret World Legends معرفی شد

احمد هاتفی ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی Funcom در جدیدترین اخبار بازی Secret World Legends، فصل دوم این عنوان را تایید و معرفی کرد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Secret World که در سبک MMORPG می باشد، در سال ۲۰۱۲، در کنار آثار پرمخاطبی همچون World Of Warcraft منتشر شد و توانست گیمرهای زیادی را با خود همراه کند.

سازندگان به مدت ۴ سال از بازی پشتیبانی کردند و برای آن آپدیت و نقشه‌ هایی جدید عرضه کردند. تکراری و یکنواخت شدن روند بازی، روز به روز از تعداد مخاطبان این عنوان کم کرد؛ به‌ طوری که در تابستان سال ۲۰۱۷ آمار گیمران حاضر در بازی شدیدا پایین آمد و به کمتر از ۲۰۰ نفر در ماه رسید.

در راستای همین موضوع، کمپانی Funcom اعلام کرده است که نسخه ی جدید از بازی تحت عنوان The Secret World Legends را منتشر خواهد کرد.

از ویژگی های بازی The Secret World Legends:

  • رایگان بودن
  • اضافه شدن بخش داستانی
  • تغییر سیستم مبارزات بازی

بعد از انتشار Secret World Legends، سازندگان قول دادند در ماه‌ های ابتدایی سال ۲۰۱۸ یک DLC داستانی عرضه کرده و نقشه بازی را گسترده‌ تر کنند.

تا همین چند روز گذشته از محتوای جدید داستانی خبری نبود و سازندگان به انتشار چند آپدیت جزئی بسنده کرده بودند؛ تا این که اعلام شد فصل دوم بازی Secret World Legends تحت عنوان Dawn of the Morninglight قرار است در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ برای رایانه های شخصی منتشر شود.

در فصل دوم (Dawn of the Morninglight) با دشمنان و مناطقی تازه مواجه خواهیم شد و در کنار توکیو نقشه‌ ای جدید قرار است به بازی اضافه شود. البته فعلا اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر نشده است.

منبع:

Polygon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات