معرفی حالت Blitz برای بازی Fortnite

معرفی حالت Blitz برای بازی Fortnite

احمد هاتفی ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

استودیو Epic Games در اخبار جدید بازی Fortnite از حالت جدید این عنوان با نام Blitz پرده برداری کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

حالت ۲۰ به ۲۰ بازی Fortnite به اتمام رسید و این گفته بدین معنا نیست که استودیو Epic Games حالت‌ های دیگری را برای بازی در دسترس قرار نخواهد داد.

با توجه به اخبار بازی منتشر شده، اپیک گیمز حالت Blitz را معرفی و اعلام کرد که این محتوا از هفته آینده برای کاربران کامپیوتر، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان بازی Fortnite در دسترس قرار خواهد گرفت.

اگر بخواهیم حالت جدید را توصیف کنیم، باید گفت روند حالت Blitz، نسبت به حالت‌ های گذشته Fortnite، سریع‌ تر خواهد بود و مدت زمان این حالت ۱۵ دقیقه اعلام شده است. همچنین از همان لحظه شروع حالت Blitz، دایره طوفان بازی شروع به بسته شدن می‌ کند.

از آن‌ جایی که مدت زمان بازی کاهش یافته است، سیستم لوت کردن بازی باید گسترش یابد و در همین راستا اپیک گیمز اعلام کرده که تعداد صندوق‌ های باارزش و آیتم‌ های بازی Fortnite در حالت Blitz بیشتر از گذشته است و آن‌ ها در مدت زمان کمتری اسپاون می‌ شوند. همچنین لوت کردن درخت‌ ها و سایر منابع بازی نیز تعداد آیتم‌ های بیشتری را به شما می‌ دهد.

اعلام شده است که حالت جدید بازی فورتنایت (Blitz) از تاریخ ۲۸ فروردین در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و به احتمال زیاد این حالت هم یک هفته به طول خواهد انجامید.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات