تصاویر جدیدی از فیلم Tomb Raider منتشر گردید

تصاویر جدیدی از فیلم Tomb Raider منتشر گردید

امیر پورمحمد ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

نگاهی به تصاویر منتشر شده از فیلم در حال ساخت توم ریدر (Tomb Raider). با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) و مترو گلد وین مایر (Metro Goldwyn Mayer) چندین عکس از فیلم توم ریدر را منتشر کردند. در میان این تصاویر که عمدتاً بخش های بریده شده از تریلر هستند چندین عکس جدید نیز مشاهده می شود.

با نزدیک شدن به تاریخ اکران این فیلم یعنی ۱۶ مارس امسال انتشار این عکس ها و تریلر های بیشتر از فیلم دور از انتظار نیست ولی کمپانی برادران وارنر با انتشار متنی کوتاه از داستان فیلم اسپویل های قبل از اکران را کمی جدی تر کرد.

«لار کرفت (Lara Croft) با بازیگری الیسیا ویکاندر (Alicia Vikander) دختر یک مجراجو است که چندین سال پیش زمانی که لارا فقط یک کودک بود نا پدید شده است. حال لارا زنی بیست و یک ساله شده است ولی هدف و مقصدی در زندگی خود ندارد. او با کار های متفرقه در حال گذران زندگی خود است و کیم بیش نیز به دانشگاه می رود. همان گونه که او مردن پدرش را قبول نکرده است از ادامه راه و پیشه پدرش خودداری می کند و در صدد ساختن راه زندگی اش به دست خودش است. اما سرنوشت دست از سر خانواده کرفت ور نمی دارد و لارا نا خواسته در مسیری که پدرش در آن جان خود را از دست داده است گرفتار می شود.»

از دیگر بازیگران فیلم می توان به دومنیک وست (Dominic West)، والتون گوگینز(Walton Goggins) و دنیل وو (Daniel Wu) اشاره کرد. کار گردانی فیلم توسط روآیر یوتانگ (Roar Uthaug) کارگردان فیلم تحسین شده موج (The Wave) انجام می شود.

منبع:

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات