بازی Injustice 2: Legendary Edition معرفی شد

بازی Injustice 2: Legendary Edition معرفی شد

احمد هاتفی ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی Warner Bros در اخبار جدیدی از بازی Injustice 2، نسخه جدید این عنوان را معرفی کرده است که شامل تمامی شخصیت هایی می باشد که تا به حال برای آن عرضه شده است و نام این نسخه Injustice 2: Legendary Edition نام دارد. با گیمر همراه باشید.

 

Injustice 2 یکی از بهترین عناوین مبارزه ای صنعت گیم می باشد که تفاوت های خارق العاده ای با نسخه اول خود دارد.

از همان ابتدای انتشار این بازی، استودیو Nether Realm اعلام کرده بود که به مرور زمان کاراکترهایی را به بازی اضافه خواهد کرد. این کاراکترها در قالب بسته های الحاقی Fighter Pack در اختیار کاربران قرار قرار گرفته اند.

حال پس از گذشت یک سال از انتشار بازی Injustice 2، نسخه کامل آن معرفی شده است که شامل تمامی شخصیت های اضافه شده و محتویات دانلودی می باشد که در طول این مدت برای بازی عرضه شده اند.

Injustice 2: Legendary Edition,Injustice 2,Warner Bros,Nether Realm,Fighter Pack,نسخه کامل بازی Injustice 2,تاریخ انتشار بازی Injustice 2: Legendary Edition,اطلاعات بازی Injustice 2: Legendary Edition

بازی Injustice 2: Legendary Edition در تاریخ ۲۷ مارس (۷ فروردین ۹۷) برای ایکس ‌باکس وان، پلی ‌استیشن ۴ و پی سی منتشر خواهد شد. این نسخه از بازی با داشتن کاراکتر‌های پایه شامل تمامی مبارزانی می‌ شود که به واسطه بسته الحاقی به بازی اضافه شده‌ اند؛ این شخصیت ها عبارتند از:

در کنار انتشار نسخه لجندری بازی اینجاستیس ۲، آپدیتی برای این عنوان منتشر خواهد شد که هدف آن بهبود بخشیدن به بازی منتشر می‌ باشد. اضافه شدن بخش Learn Hub به منظور گسترش دادن حالت تمرین، تجهیزات جدید برای تمامی کاراکتر‌ها و افزایش ظرفیت لول به ۳۰ به همراه اسلات جدید، از دیگر محتویات نسخه لجندری محسوب می‌ شود.

نسخه Day 1 بازی Injustice 2: Legendary Edition نیز بزودی برای پیش‌خرید کردن در دسترس قرار می‌ گیرد. این بسته شامل:

  • یک سکه کالکتور
  • کارت استیل برای دانلود کامیک انحصاری
  • ۱۱ هزار Source Crystal برای استفاده در بازی
  • استیل بوک

فعلا قیمت بازی Injustice 2: Legendary Edition معلوم نشده است.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات