قبول نظر طرفداران توسط کارگردان فیلم Nightwing

قبول نظر طرفداران توسط کارگردان فیلم Nightwing

امیر پورمحمد ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

کارگردان فیلم در حال ساخت نایت وینگ (Nightwing) نظر طرفداران مجموعه را تائید می کند. با گیمر همراه  باشید.

 

کارگردان فیلم در حال ساخت دی سی (DC) یعنی کریس مک کی (Chris McKay) در مورد پیشنهاد طرفداران سر تعظیم فرود آورد.

طرفداران کامیک های نایت وینگ با اظهار نظر گسترده ای در فضای مجازی خواستار تغییراتی در لباس قهرمانی این شخصیت و هماهنگی کامل کامیک بوک ها و فیلم گردیدند. همان گونه که می دانید در اکثر کامیک بوک های (چه مارول چه دی سی) قهرمانان پس از زدن ماسک چشمانشان سفید رنگ می شود.

به عنوان مثال می توان به بتمن، ولورین و… اشاره کرد ولی تا به امروز فقط و فقط یک فیلم به این اصل اساسی کامیک بوک ها پایبند بوده است و آن فیلم موفق و سود آور شرکت مارول یعنی ددپول (Deadpool) است.

حال نیز طرفداران سری کامیک بوک های نایت وینگ خواستار همین امر و پای بندی سازندگان و طراحان به هماهنگی کامیک بوک و فیلم هستند.

حال نکته جالب این داستان از جایی آغاز می شود که کارگردان مجموعه بدون هیچ چون چرایی این امر را پذیرفته و در فیلم اعمال کرده است. این حرف شنوی را مدیون شکست اخیر شرکت دی سی در فیلم لیگ عدالت (Justice League) هستیم. حال دی سی در صدد جلب رضایت طرفداران کامیک هایش است تا با فراموش کردن فیلم لیگ عدالت چشم به راه فیلم های تازه ای باشند.

البته نباید لیست فیلم های در حال انتظار برای اکران دی سی را زیر سؤال برد. فیلم هایی همچون زن شگفت انگیز دو (Wonder Woman 2) که قسمت اولش موفقیت بسیاری را برای دی سی به دست آورد در این لیست قرار دارند.

همچنین برسی ریجن برخی از شخصیت های فیلم لیگ عدالت همچون فلش و اکوآمن در این لیست قرار دارند. علاوه بر این فیلم های اختصاصی برای شخصیت ها، دی سی در حال معرفی یک شخصیت جدید به نام شزم! (!Shazam) به دنیای سیمایی دی سی است.

همچنین چند وقتی هست که شایعه ساخت فیلم اختصاصی بتمن در دو قسمت جداگانه وجود دارد. گویی دی سی به دنبال تکرار موفقیت سه گانه نولان است.

به نظر شخصی من نیز باید تمام خصومت ها را با شکست اخیر دی سی  به فراموشی سپرد و منتظر فیلم های جدید این کمپانی کهنه کار نشست.

منبع:

ScreenRant

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات