فیلم Black Panther رکورد شکنی می‌کند

فیلم Black Panther رکورد شکنی می‌کند

امیر پورمحمد ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

نگاهی به آغاز طوفانی فیلم پلنگ سیاه (Black Panther). با گیمر همراه باشید.

 

برخی از سایت ها هفته پیش یعنی پیش از شروع اکران فیلم فروشی کم تر از ۲۰۰ میلیون دلار و بالای ۱۵۰ میلیون دلار را برای این فیلم پیش بینی کرده بودند. اما روز گذشته پس از اعلام میزان فروش این فیلم توسط سایت موجو (MOJO) در سه روز گذشته (این فیلم برای نخستین بار سه روز پیش در آمریکا اکران گردید) تمام سایت های خبری شوکه شدند.

شوکی که تا کنون نیز برخی درگیر آن شده اند. با توجه به گفته های سایت موجو این فیلم در سه روز گذشته یعنی قبل از روز رئیس جمهور که بزرگترین فرصت فروش بلیت این فیلم در هفته اول اکرانش است، توانسته است ۲۰۱.۷۹۷.۰۰۰ دلار فروش داشته باشد.

این یعنی عددی که بیشتر منتقدان برای هفته اول این فیلم در نظر گرفته بودند توسط خود این فیلم در سه روز ابتدایی اکرانش شکسته شد.

این فروش بی سابقه فیلم پلنگ سیاه را وارد لیست پنج فیلم با فروش بالای ۲۰۰ میلیون دلار در سه روز ابتدایی اکران کرد. با توجه به این فروش بی سابقه احتمال می رود این فیلم امروز یعنی در چهارمین روز اکرانش از رقم ۲۵۰ میلیون دلار عبور کند و به عنوان سومین فیلم پرفروش در روز چهارم تبدیل شود.

فیلم,فیلم جدید,سینما,پلنگ سیاه,مارول,اکران فیلم پلنگ سیاه,فروش پلنگ سیاه در هفته اول,بودجه ساخت فیلم پلنگ سیاه,قسمت دوم پلنگ سیاه,اولین هفته اکران فیلم پلنگ سیاه,فروش بالای 200 میلیون دلاری فیلم پلنگ سیاه, Black Panther,Black Panther 2,Kevin Feige,Ryan Coogler

رکورد شکنی ها برای این فیلم تمامی ندارد، فروش ۲۰۱ میلیون دلاری این فیلم در هفته رئیس جمهور این فیلم را به پر فروش ترین فیلم اکران شده در هفته رئیس جمهور کرده است.

بعد از فیلم پلنگ سیاه فیلم ددپول (Deadpool) با فروش ۱۵۰ میلیون دلاری در رتبه دوم هفته رئیس جمهور قرار دارد. فیلم ددپول در سال ۲۰۱۶ در همین هفته اکران گردیده است.

برخی از پیشگو های سینما نیز پیش بینی کرده اند که این فیلم با فروش بی سابقه اش به راحتی عنوان پر فروش ترین فیلم مارول را می تواند کسب کند. فروش و موفقیت بی مرز فیلم پلنگ سیاه ساخت قسمت های دو و شاید سوم این مجموعه را بی قید و شرط کرده است. هم اکنون نیز خبر هایی از شروع ساخت قسمت دوم مجموعه در میان است.

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات