نگاهی به انیمه Batman Ninja

نگاهی به انیمه Batman Ninja

امیر پورمحمد ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

نگاهی کوتاه به انیمه جدید بتمن نینجا (Batman Ninja). با گیمر همراه باشید.

 

چندی پیش یعنی در ماه دسامبر سال پیش اولین تریلر انیمه بتمن نینجا منتشر گردید. از شکل و شمایل این تریلر به سادگی می شد به سرگرم کنندگی فیلم پی برد ولی خامی و اشکالات بسیاری در این انیمه دیده می شد. چند روز پیش اولین تریلر رسمی (به نوعی می توان گفت دومین تریلر) این انیمیشن منتشر گردید.

این تریلر منتشر شده از جهات بسیاری با تریلر منتشر شده در سال پیش مشترک بود ولی پیشرفت در بسیاری از صحنه ها در این انیمه قابل لمس بود. هم در صحنه های مبارزه و هم صداپیشگی انگلیسی زبان آن.

اگر با دقت به این تریلر نگاه کنید شاهد حضور شخصیت معروف بین (Bane) می شوید. همچنین کلیپی کوتاه از آویزان شدن بتمن بر روی پلی نیز در این تریلر مشاهده می شود.

مسئولین کمپانی دی سی (DC) طی مصاحبه ای در مورد بخش داستانی این انیمیشن این گونه گفتند:

«داستان انیمه در مورد ماشین سفر در زمان است. باید گفت علاوه بر بتمن و بین افراد دیگری نیز از شهر گاتهام به این سرزمین انتقال یافته اند. افراد شرور شهر گاتهام با جا زدن خود به جای حاکمان کنترل این منطقه جدا شده را در دست دارند. مانند همیشه شاهد حضور شخصیت جوکر در میان این افراد شرور هستیم. این بار نیز جوکر سر دسته این افراد است.

بتمن نیز با سفر به این زمان با مشکل بی استفاده ماندن وسایل و صلاح های پیشرفته خود رو برو شده است. حال تنها ترین نقطه قوت بتمن تکیه به هم سنگری هایش (که متشکل از اعضای گروه خانواده خفاش و کت ومن) است تا قدرت منطقه را باری دیگر به مردمش بازگرداند.»

این انیمه توسط سه افسانه انیمه سازی ساخته شده است. نویسنده فیلم توسط کازاکی ناکاشیما (Kazuki Nakashima)، کارگردانی توسط جامپی میزاساکی (Jumpei Mizusaki) و طراحی شخصیت ها توسط تاکاشی اوکازاکی (Takashi Okazaki) انجام شده است.

نسخه دیجیتال این انیمه  در تاریخ ۲۴ اپریل ۲۰۱۸ و نسخه بلو ری آن در تاریخ ۸ می ۲۰۱۸ منتشر خواهند شد.

منبع:

Polygon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات