عبور فروش بازی Sniper Ghost Warrior 3 از یک میلیون نسخه

عبور فروش بازی Sniper Ghost Warrior 3 از یک میلیون نسخه

احمد هاتفی ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

آمار جدید بازی Sniper Ghost Warrior 3، نشان دهنده این موضوع هستند که این عنوان در مدت یک سال توانسته به فروش مطلوبی دست یابد. با گیمر همراه باشید.

 

Sniper Ghost Warrior 3 از آن دسته بازی هایی است که هیچ گاه نتوانست ایده جذاب خود را به خوبی پیاده سازی کند و در همان نطفه خفه شده است!

اردیبهشت سال ۹۶ بود که بازی Sniper Ghost Warrior 3 منتشر شد و همانند قسمت های پیشین خود نتوانست نمرات خوبی را از منتقدان دریافت کند ولی تیم سازنده به حمایت از بازی ادامه دادند و آماری که جدیدا منتشر شده نشان از شرایط مناسب استودیو CI Games و بازی Sniper Ghost Warrior 3 می باشد.

فروش این بازی روی هر سه پلتفرم و در مجموع فروش‌های فیزیکی و دیجیتال  از مرز ۱ میلیون نسخه فروش گذشته است. این فروش خوب باعث شد تا استودیو CI Games نیز در سال مالی ۲۰۱۷ سودی ۲۴ میلیون یورویی را تجربه کند.

«مارک تیمینسکی»، مدیر عامل CI Games، در مورد عملکرد مالی استودیو گفت:

«Sniper Ghost Warrior 3 بزرگ‌ ترین اثری است که ما تا به حال توسعه داده و منتشر کرده‌ ایم و با وجود نقدهای متوسطی که رسانه‌ های گیمینگ نسبت به بازی داشتند، ما همچنان برای بهبود بخشیدن بازی روی آن کار کردیم و شرایط را به گونه‌ ای مدیریت کردیم که در نهایت اثر نسبتا موفقی داشته باشیم.»

 

با وجود موفقیت این استودیو در سال ۲۰۱۷، آن ها تعدادی از کارکنانشان را اخراج کرده اند و تنها فقط ۳۰ نفر از اعضایشان باقی مانده است که آن ها روی اثر جدید این استودیو که یک عنوان شوتر تاکتیکی می باشد، کار می کنند.

Lords of the Fallen 2,Lords of the Fallen,Sniper Ghost Warrior 3,Sniper Ghost Warrior,CI Games, بازی شوتر,استودیو CI Games

مدیر عامل استودیو CI Games در این باره نیز گفته است:

«کم کردن اعضای استودیو، سخت‌ ترین تصمیمی بود که در طول سال‌ های اخیر عملی‌ اش کردم. اینکه بهترین دوستانتان را که مدت‌ ها با شما کار کرده‌ اند کنار بگذارید، هیچ‌ وقت آسان نبوده است. با این حال من معتقد هستم که این بهترین راه ممکن بود. نه در شوتر جدید ما، بلکه در تمام آثاری که ما تاکنون ارائه کرده‌ ایم، کیفیت همواره مهم بوده است. سختی‌ هایی که در توسعه بازی Sniper Ghost Warrior 3 با آن مواجه شدیم، درس عبرت خوبی برای ما بود.

ما معتقدیم که در این صنعت رقابتی، در حال حاضر تیم‌ های کوچک‌ تر می‌ توانند راحت‌ تر به موفقیت دست پیدا کنند. همچنین ما به تمام تلاش‌ های تیم خود افتخار می‌ کنیم و از هر کسی که در توسعه بازی Sniper Ghost Warrior 3 به ما کمک کرد، صمیمانه قدردان هستیم؛ چرا که اگر آن‌ ها نبودند ما نمی‌ توانستیم این اثر را برای گیمرهای سرتاسر جهان عرضه کنیم.»

 

در نهایت تیمینسکی اشاره ای به بازی Lords of the Fallen 2 داشته و گفته است که برای ساخت این عنوان در چند ماه آینده تلاش هایی خواهند کرد و برای ساختش با چندین استودیو مذاکره خواهند کرد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات