اخباری جدید در مورد پروژه جدید Martin Scorsese

اخباری جدید در مورد پروژه جدید Martin Scorsese

امیر پورمحمد ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

ساخت یک سریال درام توسط مارتین اسکورسیزی (Martin Scorsese) تائید گردید. با گیمر همراه باشید.

 

در مصاحبه ای که توسط سایت گاردین (The Guardian) با مایکل هارست (Michael Hirst) سازنده سریال وایکینگ ها (Vikings) صورت گرفت، هارست خبر همکاری اش با مارتین اسکورسیزی برای ساخت یک سریال درام در مورد روم باستان را تائید کرد.

از قرار معلوم داستان فیلم روایت کننده یکی از سزار های رومی خواهد بود. ولی این بار برخلاف سایر فیلم های هم ژانر و هم رده فیلم روایت کننده زندگی سزار مذکور در رده سنی جوانی خواهد بود. با توجه به گفته های خود هارست این جنبه از زنگی سزار در هیچ فیلم یا سریال دیگری نمایش داده نشده است.

هارست در مصاحبه خود با سایت گاردین این گونه می گوید:

«سزار معمولاً در فیلم های مشابه یک مرد میان سال است که در حال جدال بر سر سیاست هایش است. ولی او در هنگام جوانی اش فردی ماجرا جو و بسیار جاه طلب بوده است. بیشتر سزار های رومی زمانی به قدرت رسیده اند که جوان بوده اند. هیچ فیلمی تا به حال به این نکته که چگونه این جوانان به سزار ها تبدیل شده اند نپرداخته است»

با توجه به گفته ها هارست داستان فصل اول سریال به صورت کامل آماده شده است و اگر نقشه های وی با توجه به برنامه جلو روند فیلم برداری این سریال سال آینده در ایتالیا آغاز خواهد شد. تیم بازیگران این سریال به احتمال زیاد در چند ماه آینده انتخاب شوند. البته تا کنون مشخص نشده است که این سریال توسط کدام شبکه یا کمپانی پخش خواهد شد.

اکنون که خبر حضور مارتین اسکورسیزی در نقش تهیه کننده در فیلم تائید شده است این سؤال پیش می آید که آیا او در چند قسمت از سریال وظیفه کارگردانی را نیز خواهد داشت یا نه؟

مایکل هارست علاوه بر ساخت سریال وایکینگ ها ساخت دو سریال مشابه به نام های تودورز (Tudors) و کملوت (Camelot) را در کارنامه خود دارد. سریال تودورز در باره پادشاه هنری هشتم و سریال کملوت در مورد شاه آرتور است. ساخت سریال های تاریخی با صحنه های شلوغ و سیاهی لشکر های عظیم توسط هارست امید ساخت یک سریال زیبای تاریخی را می دهد.

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات