قسمت دوم فیلم Black Panther ساخته می شود

قسمت دوم فیلم Black Panther ساخته می شود

امیر پورمحمد ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

امکان ساخت دنباله های فیلم پلنگ سیاه (Black Panther) وجود دارد. با گیمر همراه باشید.

 

فیلم پلنگ سیاه با شروع طوفانی اکران خود در آمریکای جنوبی، چند روز پیش کار خود را در صنعت سینما آغاز کرد. درست است بسیار زود است که در مورد این فیلم اظهار نظر قطعی کرد ولی با توجه به آغاز طوفانی این فیلم در اولین هفته اکرانش فروش بالای یک میلیارد دلار برای بخش بازار جهانی این فیلم دور از ذهن نیست.

همین شروع طوفانی کمپانی مارول (Marvel) را برای ساخت ادامه این فیلم و قسمت دوم آن ترغیب می ‌کند.

در طی مصاحبه ای با آقای کوین فجی (Kevin Feige) که توسط سایت ورایتی (Variety) صورت گرفت، از آقای فجی پرسیده شد که چند فیلم دیگر از شخصیت پلنگ سیاه در سینما دیده خواهد شد.

کوین فجی به همراه توضیح برخی از جنبه های داستانی فیلم در حال اکران این گونه به این سؤال پاسخ داد:

«من همیشه گفته ام که بر روی هر فیلمی به صورت جداگانه کار می کند. یعنی امکان ساخت دو فیلم مجزا (هر چند یک فیلم با قسمت های مختلف) توسط من وجود ندارد. همان گونه که همیشه گفته ام اگر ایده خوبی داری بهتره اون رو روی فیلمی که در حال ساختش هستی پیاده کنی چون اگه این کار رو نکنی احتمال داره دیگه شانسی برای ساخت فیلم دوم نداشته باشی. در مورد ساخت قسمت دوم این فیلم و البته ساخت قسمت های بیشتر هم باید اینطوری بگم که شخصیت پلنگ سیاه بیش از نیم قرن است که در صنعت کامیک بوک حضور داره و داستان های خیلی زیادی برای تعریف کردن از این شخصیت موجوده.»

در ادامه این مصاحبه از آقای فجی پرسیده شد که آیا کارگردان و کمک نویسنده قسمت اول یعنی آقای رایان کوگلر (Ryan Coogler) باری دیگر در قسمت دوم حضور خواهند داشت یا نه؟ در جواب آقای فجی جمله امید وار هستم را گفتند که حاکی از احتمال جایگزین شدن رایان کوگلر در قسمت دوم است.

با موفقیت قسمت اول این مجموعه در سینما احتمال ساخت قسمت دوم نیز به صورت بسیار بالای افزایش یافته است. دور از انتظار نیست که چند ماه بعد خبر ساخت قسمت دوم نیز توسط مارول اعلام گردد.

منبع:

VomicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات