خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Index for table './gamrir_site/wp_options.MYI' is corrupt; try to repair it]
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '1675166369.5207910537719726562500' WHERE `option_name` = '_transient_doing_cron'

تجزیه و تحلیل تریلر فصل دوم سریال Jessica Jones | گیمر
تجزیه و تحلیل تریلر فصل دوم سریال Jessica Jones

تجزیه و تحلیل تریلر فصل دوم سریال Jessica Jones

امیر پورمحمد ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

نگاهی به تریلر منتشر شده از فصل دوم سریال جسیکا جونز (Jessica Jones). با گیمر همراه باشید.

 

در چند ماه گذشته شاهد تصاویر بسیاری از پشت صحنه و مراحل ساخت فصل دوم سریال محبوب جسیکا جونز بودیم. فصل اول این سریال که با محبوبیت فراوانی همراه بود توانست جایزه امی را دریافت کند. طی مراسمی فرعی که ده روز قبل از مراسم اصلی امی صورت گرفت، جوایزی به برترین سریال و انیمیشن های سریالی که دارای برتری داستانی یا کیفیت ساخت بودند تعلق گرفت. سریال جسیکا جونز نیز در دو رشته بهترین تیتراژ آغازی و بهترین موسیقی تیتراژ آغازین نامزد شد. متأسفانه شرکت مارول علی رقم نامزد شدن های متعدد در سال های گذشته موفق به دریافت هیچ جایزه ای از این جشنواره فرعی امی نشده بود ولی بالاخره طلسم جایزه نگرفتن مارول توسط سریال جسیکا جونز شکسته شد و این سریال موفق به دریافت جایزه خلاقانه ترین تیتراژ آغازی گردید.


اکنون نیز پس از گذشت بیش از شش ماه فیلم برداری در شهر نیویورک و نزدیک به دو ماه انجام تدوین و مراحل پس از فیلم برداری بالاخره فصل دوم این سریال آماده پخش شده است.
کریستین ریتر (Krysten Ritter) بازیگر نقش جسیکا جونز که به نوعی قبل از این سریال چندان معروف نبود (حضور کوتاه در چندین سریال معروف مانند بریکینگ بد) در اینیستاکرام خود با انتشار ویدئویی از پایان ساخت فصل دوم خبر به پایان رسیدن ساخت فصل دوم سریال را تائید کرد.

با توجه به اطلاعات که تا کنون از داستان فصل دوم سریال جسیکا جونز منتشر شده است باید گفت چیز زیادی از داستان این سریال در دست نداریم ولی با توجه به انتشار چندین عکس از پست صحنه و البته با استناد به تریلر منتشر شده دست به حدس و گمان می زنیم. البته باید گفت این حدس ها بیش از نظریه نبوده و توسط هیچ کامیک بوک تائید نشده اند.

آنچه قطعی است فصل دوم پس از اتفاقات سریال دیفندرز (Defenders) رخ می دهد. پس از نابودی گروه هند (گروهی ضد قهرمان که شهر نیویورک را در دست داشتند) توسط گروه دیفندرز که شامل جسیکا جونز، لوک‌کیج، بی‌باک و ایرون‌فیست است، هر یک از اعضا راه خود را پیش می گیرند. با توجه به تریلر منتشر شده جسیکا به دنبال سؤالات قدیمی خود یعنی چه اتفاقی برای خانواده اش افتاده است و اینکه این قدرت ها را از کجا به دست آورده است می رود.


آنچه از سریال های نتفلیکس (Netflix) یاد گرفته ایم این است که احتمال زنده شدن شخصیت های مرده (هرچند شاهد تیکه پاره شدن اجسادشان نیز باشیم) زیاد است. با توجه به عکسی که از پشت صحنه سریال منتشر شده است که نشان دهنده شخصیت کیل گریو در کنار جسیکا است و صد البته سکانس پایانی تریلر که در آن شاهد نور بنفش هستیم، به احتمال زیاد در فصل دوم باری دیگر شاهد حضور شخصیت کیل گریو با بازی عالی تننت خواهیم بود.

 

طرفداران مجموعه با انتشار عکس هایی فتوشاپ شده از کریستین ریتر در لباس قهرمانی اش خواستار پوشیدن لباس قهرمانی توسط شخصیت جسیکا بودند. اما آنچه طرفداران از فصل دوم سریال جسیکا جونز می خواستند متأسفانه با توجه به اطلاعات کنونی اتفاق نخواهد افتاد.

اما احتمال حضور یک ساید کیک (همراه قهرمان اصلی) در کنار جسیکا جونز با توجه به دیالوگ های رد بدل شده بین جسیکا و خواهرش در تریلر منتشر شده افزایش یافته است. در فصل دوم شاهد همکاری وی در چندین قسمت بودیم ولی هیچ وقت به صورت رسمی از وی به عنوان یک ساید کیک در فصل اول یاد نشد.احتمالاً در فصل دوم شاهد این تغییر اساسی خواهیم بود.


همان گونه که در نقد و بررسی فصل اول سریال گفته شد این سریال توسط تیمی تقریباً زنانه ساخته و تولید می شود. از نویسنده تا کارگردانان و حتی فیلم‌برداران (و مشخصاً شخصیت اصلی سریال) همگی زن هستند. فصل دوم نیز از این قاعده به دور نبوده و تیم قبلی یدون هیچ تغییری آن را ساخته اند.
این سریال سیزده قسمته در تاریخ هشتم مارچ از شبکه نتفلیکس شروع به پخش خواهد کرد.

برای دانلود این ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام کنید

کارگردان: Melissa Rosenberg
نویسنده: Michael Gaydos
ستارگان: Krysten Ritter, Mike Colter, Rachael Taylor, Wil Traval

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات