دستور دادستان کل در پی اقدام توهین‌ آمیز سامسونگ

دستور دادستان کل در پی اقدام توهین‌ آمیز سامسونگ

حسام نجاتی ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱

در پی اقدام توهین آمیز شرکت سامسونگ با ورزشکاران کشورمان، دادستان کل کشور طی دستور ویژه‌ ای به معاون خود در حقوق عمومی خواستار پیگیری ویژه موضوع شد. با گیمر همراه باشید.

 

به گزارش دادستانی کل کشور، دستور حجت‌ الاسلام و المسلمین محمد جعفر منتظری به شرح زیر است:

جناب آقای حشمتی
معاون محترم در حقوق عمومی

سلام علیکم

به دنبال اقدام توهین آمیز شرکت سامسونگ کره جنوبی با ورزشکاران عزیزمان که نماینده ملت بزرگ و رشید ایران اسلامی هستند و در پی آثار سوء سیاسی و اجتماعی آن در سطح بین المللی و با توجه به کسب منافع سرشار سالانه شرکت مذکور در فروش محصولات خود در جمهوری اسلامی ایران، مقرر می دارد در اولین فرصت مدیر شرکت سامسونگ در ایران را احضار و نسبت به موضوع، اخذ توضیح و بررسی صورت گیرد.

چنانچه متعهد به جبران خسارت معنوی به نحو متناسب با اقدام اهانت آمیز خود شدند، زمان مناسبی را تعیین و به مرکز شرکت اعلام نمایند.

در غیر این صورت شرکت سامسونگ به عنوان شخصیت حقوقی و در اجرای بند الف ماده ٨ و مواد ١١، ١٤ و ٦٨٨ قانون آیین دادرسی کیفری و مواد ٢٠ و ١٤٣ قانون مجازات اسلامی به دادسرای عمومی و انقلاب تهران جهت بررسی موضوع معرفی شوند.

گزارش اقدامات صورت گرفته فورا به اینجانب ارائه شود.

نظر شما راجب این حکم چیست؟

منبع:

ISNA

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات
  1. Sam گفت:

    این از اون دستوراته که هیچوقت پیگیری نمیشه اگه خیلی به فکر مردم هستن میلیارد میلیارد پول ملتو ندزدن نمیخواد پیگیر سامسونگ بشن
    دشتِ مان،گرگ اگر داشت نمینالیدیم
    نیمی از گله ی مارا سگِ چوپان خورده است